Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Magdalena Beranová: O Labuti a Ruodolfu Bavorském

Knihy

Magdalena Beranová: O Labuti a Ruodolfu Bavorském

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: O Labuti a Ruodolfu Bavorském - Magdalena Beranová. Na konci 8. a na počátku 9. století zaujímala říše Karla Velikého velkou část západní Evropy a některé části Evropy střední. Rozkládala se od Itálie přes Francii až téměř k Dánsku, král a později císař Karel zničil avarskou říši s centrem v Maďarsku, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
O Labuti a Ruodolfu Bav..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Magdalena Beranová: O Labuti a Ruodolfu Bavorském koupíte i tady

Specifikace Magdalena Beranová: O Labuti a Ruodolfu Bavorském

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 119 Kč

Na konci 8. a na počátku 9. století zaujímala říše Karla Velikého velkou část západní Evropy a některé části Evropy střední. Rozkládala se od Itálie přes Francii až téměř k Dánsku, král a později císa ... a dál?

Produkt Magdalena Beranová: O Labuti a Ruodolfu Bavorském

Magdalena Beranová: O Labuti a Ruodolfu Bavorském - parametry

Název produktu: Magdalena Beranová: O Labuti a Ruodolfu Bavorském
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 200 Kč
Ušetríte až: 81 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: O Labuti a Ruodolfu Bavorském - Magdalena Beranová. Na konci 8. a na počátku 9. století zaujímala říše Karla Velikého velkou část západní Evropy a některé části Evropy střední. Rozkládala se od Itálie přes Francii až téměř k Dánsku, král a později císař Karel zničil avarskou říši s centrem v Maďarsku, podmanil si, nechal pokřtít a zčásti přesídlil pohanské Sasy a dobyl i části španělské země. Na počátku 9. století, v době, z níž známe jenom jména legendárních českých knížat, vtrhla jeho vojska do české kotliny a roku 806 se Čechy zavázaly platit určitý poplatek, i když patrně ne natrvalo. Morava se do centra jeho zájmů zatím nedostala. Do té doby patří příběh o lásce, přátelství a odvaze mladé české dívky, která byla pohankou, a syna bavorského hraběte. Setkali se ve válce a nikdy se nesmířili ani s odporem císařského dvora, ani s nenávistí křesťanů a pohanských kněží. Historické osobnosti a popis života v té době známe dobře z písemných i archeologických pramenů. Příběh mladé dvojice, čest a obětavost jejich přátel a nenávist některých nejbližších pomáhají dokreslit těžkou a krutou atmosféru tohoto období. Publikace: O Labuti a Ruodolfu Bavorském - Magdalena Beranová. Magdalena Beranová(Legenda o lásce a nenávistiLIBRI 2010Kniha, čeština, 240 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.