MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Magda Málková, Michal Chleboun: Hrátky s písmenky, čísly a obrázky

Knihy naučná literatura

Magda Málková, Michal Chleboun: Hrátky s písmenky, čísly a obrázky cena od 0 Kč

Magda Málková, Michal Chleboun: Hrátky s písmenky, čísly a obrázky

Hodnocení: 1x
  • 4

Hrátky s písmenky, čísly a obrázky - Magda Málková, Michal Chleboun Výpravný pracovní sešit s barevnými ilustracemi pro předškoláky a děti mladšího školního věku (1. a 2. třída) pro rozvoj základních kompetencí. Obsahuje 40 úkolů, které rozvíjejí početní schopnosti, slovní zásobu, logické myšlení, grafomotoriku a ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Magda Málková, Michal Chleboun: Hrátky s písmenky, čísly a obrázky - parametry

Název produktu: Magda Málková, Michal Chleboun: Hrátky s písmenky, čísly a obrázky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hrátky s písmenky, čísly a obrázky - Magda Málková, Michal Chleboun Výpravný pracovní sešit s barevnými ilustracemi pro předškoláky a děti mladšího školního věku (1. a 2. třída) pro rozvoj základních kompetencí. Obsahuje 40 úkolů, které rozvíjejí početní schopnosti, slovní zásobu, logické myšlení, grafomotoriku a obohacují dětské portfolio informací o světě, v němž žijeme. Děti podle zadání doplňují písmenka a čísla, řeší jednoduché početní úlohy a rébusy, hledají rozdíly a cestu v „bludišti“ a spojují související věci. Každý z úkolů je na samostatném listu a zaměřuje se vždy na procvičování více činností a dovedností. Komplexnost zadání patří k hlavním přednostem publikace. Jako průvodce v ní figuruje postavička klauna Bambulína, který motivuje děti k plnění úkolů. M. Málková a M. Chleboun provozují internetový server Dětské stránky z kategorie Knihy | Učebnice | Předškoláci od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Zábavné počty; rozšiřování slovní zásoby; trénink logického myšlení; rozvoj (zábavné počty, rozšiřování slovní zásoby, trénink logického myšlení, rozvoj grafomotoriky)


Přidat recenzi pro Magda Málková, Michal Chleboun: Hrátky s písmenky, čísly a obrázky

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.