Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Macmillan The Business Upper Intermediate Student´s Book DVD Pack

Učebnice/Odborná literatura

Macmillan The Business Upper Intermediate Student´s Book DVD Pack

Hodnocení: 1x
 • 4

Učebnice obchodní angličtiny.. Učebnice The Business byla vytvořena hlavně pro potřeby vysokých škol, tj. pro studenty bez předchozí pracovní zkušenosti. Vyučuje nejen jazyk, ale také terminologii a odborné koncepty vztahující se k probíraným tématům. Slovní zásoba Slovíčka, která jsou pro studenty v dané ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.85616

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Macmillan The Business Upper Intermediate Student´s Book DVD Pack koupíte i tady

Specifikace Macmillan The Business Upper Intermediate Student´s Book DVD Pack

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 719 Kč

The Business is a major new course for the next generation of business leaders. Initial research into the development of the course looked at university syllabi from over 14 countries and developed The Business syallabus to better reflect business students´ needs. Each unit is divided into 6 modules- business knowledge, vocabulary, grammar, writing, speaking and case study. Its modularity allows you to choose a learning path which will complement your academic syllabus. The Business - Upper-intermediate - » ... a dál?

Produkt Macmillan The Business Upper Intermediate Student´s Book DVD Pack

Macmillan The Business Upper Intermediate Student´s Book DVD Pack - parametry

Název produktu: Macmillan The Business Upper Intermediate Student´s Book DVD Pack
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 719 Kč
Maximální cena: 946 Kč
Ušetríte až: 227 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Učebnice obchodní angličtiny.. Učebnice The Business byla vytvořena hlavně pro potřeby vysokých škol, tj. pro studenty bez předchozí pracovní zkušenosti. Vyučuje nejen jazyk, ale také terminologii a odborné koncepty vztahující se k probíraným tématům. Slovní zásoba Slovíčka, která jsou pro studenty v dané pokročilosti pravděpodobně nová, jsou vytištěna v textu učebnice šedě a jsou zařazena ve výkladovém slovníčku na konci učebnice, kde jsou ještě rozlišena na červená (měla by patřit do aktivní slovní zásoby) a černá (pasivní slovní zásoba pro danou pokročilost). Blended Learning Učebnice využívá blended-learning - propojení práce s učitelem za využití klasických tištěných materiálů a samostudia s použitím elektronických zdrojů. Například každá lekce obsahuje Internet Research a je úzce propojena s obsahem DVD-ROM. DVD-ROM (Workbook) Součástí knihy je výukový DVD-ROM, který slouží jako Workbook a obsahuje cvičení na gramatiku, slovní zásobu, výslovnost, psaní a testy. Speciální nástroj umožňuje studentům sledovat svůj pokrok a dosažené výsledky. Dalšími součástmi DVD-ROM jsou:
 • plnohodnotný videoprogram ve vysoké kvalitě pro celoobrazovkový režim
 • nahrávky k učebnici s možností sledovat text
 • nahrávky ve formátu mp3 pro použití v mp3 přehrávači
 • upravitelné vzory obchodní korespondence a dokumentů
 • business dilemmas - úkoly, kde studenti využívají znalost cizího jazyka a současně si ověřují schopnost jeho uplatnění v simulované reálné situaci. Materiál na DVD-ROM je úzce propojen s učebnicí. Lineární i modulární Učebnici lze používat lineárně (probírat lekce v pořadí, v jakém jsou v učebnici) nebo modulárně. Každá lekce je rozdělena na dvojstrany:
 • 1 About Business
 • 2 Vocabulary
 • 3 Grammar
 • 4 Speaking
 • 5 Writing
 • 6 Case Study Stejně je rozdělen materiál i na DVD-ROM. Je tedy možné jeden semestr probírat pouze Grammar z celé knihy a další semestr Writing. Případně je jednoduché rozdělit výuku mezi více učitelů, kdy každý je zodpovědný pouze za svůj modul a nedostane se do konfliktu s jiným vyučujícím, ikdyž postupují rozdílnou rychlostí. Publikace: The Business Upper-Interm Student's Book - John Allison; Jeremy Townend; Paul Emmerson. The modular structure of the Student's Book allows course pathways

to be built according to the student's needs whether focusing on

input, speaking, vocabulary etc. Case studies, ideal for

independent study, use true business scenarios to challenge

thestudents and push them to develop both their language and

business skills. Publikace: The Business Upper-Interm Student's Book - John Allison; Jeremy Townend; Paul Emmerson. The Business is a major new course for the next generation of business leaders. Initial research into the development of the course looked at university syllabi from over 14 countries and developed The Business syallabus to better reflect business students´ needs. Each unit is divided into 6 modules- business knowledge, vocabulary, grammar, writing, speaking and case study. Its modularit


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.