Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen MacMillan Straightforward - Upper Intermediate - Workbook with Key - Philip Kerr, Ceri Jones

Knihy

MacMillan Straightforward - Upper Intermediate - Workbook with Key - Philip Kerr, Ceri Jones

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice angličtiny Straightforward je založena na tom, co dobří učitelé používají v hodinách, neboli nepoužívat striktně jeden přístup, ale z každého přístupu si brát to nejlepší - to, co opravdu funguje. Přístup učebnice Straightforward si z každé metody vybírá to, co bude pro příslušnou pokročilost, probíranou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? MacMillan Straightforward - Upper Intermediate - Workbook with Key - Philip Kerr, Ceri Jones koupíte i tady

Specifikace MacMillan Straightforward - Upper Intermediate - Workbook with Key - Philip Kerr, Ceri Jones

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 239 Kč

Publikace: Straightforward Upper-Intermediate Workbook (with Key) Pack. Anotace: Učebnice angličtiny pro střední školy a dospělé. Popis: Publikace: Straightforward Upper-Intermediate Workbook (with Key) Pack. ... a dál?

Produkt MacMillan Straightforward - Upper Intermediate - Workbook with Key - Philip Kerr, Ceri Jones

MacMillan Straightforward - Upper Intermediate - Workbook with Key - Philip Kerr, Ceri Jones - parametry

Název produktu: MacMillan Straightforward - Upper Intermediate - Workbook with Key - Philip Kerr, Ceri Jones
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 290 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice angličtiny Straightforward je založena na tom, co dobří učitelé používají v hodinách, neboli nepoužívat striktně jeden přístup, ale z každého přístupu si brát to nejlepší - to, co opravdu funguje. Přístup učebnice Straightforward si z každé metody vybírá to, co bude pro příslušnou pokročilost, probíranou látku nebo procvičovanou dovednost nejlépe fungovat. Jsou to tedy aktivity, se kterými jste se pravděpodbně již setkali. Proto používání učebnice Straightforward vám nebude činit žádné problémy. Student's Book obsahuje: 12 kapitol z nichž každá je rozdělena na 4 dvoustránkové cvičení. každá dvoustrana je navržena pro 90 min práce v hodině. každá kapitola je zakončena dvoustranou se shrnutím gramatiky a přehledem nové slovní zásoby tříděné podle tématických okruhů. slovíčka jsou rozdělena na červená (aktivní slovní zásoba) a černá (pasivní slovní zásoba) a jsou hvězdičkami označna podle frekvence. Je napsána tak, že je možné ji dokonce používat bez toho, aby si učitel před hodinou četl Teacher's Book. A new general English course for adults and young adults based on observation of what good teachers do in the classroom. Straightforward is transparent in its structure, pragmatic in its methodology and varied in its content. Key features: - A practical approach to methodology that prioritizes what works in the real,as opposed to the ideal, classroom - Double-page lessons offer a balanced mix of language input, skills work and oral tasks - A wide range of speaking tasks help students become flexible communicators in English - Engaging and modern topics promote reaction and interest amongst students - An extensive, fully integrated lexical syllabus enriches students' vocabulary and encourages greater awareness of lexical patterns - Functional language lessons provide students who use English in their daily lives with language that is immediately useful - Did You Know sections give up-to-date cultural information and encourage cross-cultural comparison. Publikace: Straightforward Upper-Intermediate Workbook (with Key) Pack. Anotace:

Učebnice angličtiny pro střední školy a dospělé.

Popis: Publikace: Straightforward Upper-Intermediate Workbook (with Key) Pack. PRACOVNÍ SEŠIT S KLÍČEM + CD


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.