Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen MacMillan Inside Out - Student´s Book - Intermediate - Sue Kay, Vaughan Jones

Knihy

MacMillan Inside Out - Student´s Book - Intermediate - Sue Kay, Vaughan Jones

Hodnocení: 1x
  • 4

A classroom tested English-course for adults and young adults, "Inside Out" has been designed to develop real-life communicative skills and powers of self-expression. Creative grammar work: learners organize and develop their knowledge of grammar. Easy-to-use exercises put rules into pratice - and are then ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7837
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? MacMillan Inside Out - Student´s Book - Intermediate - Sue Kay, Vaughan Jones koupíte i tady

Specifikace MacMillan Inside Out - Student´s Book - Intermediate - Sue Kay, Vaughan Jones

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 395 Kč

A classroom tested English-course for adults and young adults, Inside Out has been designed to develop real-life communicative skills and powers of self-expression ... a dál?

Produkt MacMillan Inside Out - Student´s Book - Intermediate - Sue Kay, Vaughan Jones

MacMillan Inside Out - Student´s Book - Intermediate - Sue Kay, Vaughan Jones - parametry

Název produktu: MacMillan Inside Out - Student´s Book - Intermediate - Sue Kay, Vaughan Jones
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 395 Kč
Maximální cena: 460 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

A classroom tested English-course for adults and young adults, "Inside Out" has been designed to develop real-life communicative skills and powers of self-expression. Creative grammar work: learners organize and develop their knowledge of grammar. Easy-to-use exercises put rules into pratice - and are then recycled as speaking activities. All grammar work is backed up with clear summaries. Personalized speaking tasks: a series of challenging speaking tasks focuses on learners' own experiences and opinions. Choices within tasks encourage learners to take charge of interactions. Structured planning time is built into tasks, improving both fluency and accuracy. Contextualized lexis: lexical items are seen in context, showing how words and phrases function and how they collocate with each other. Focus exercises highlight and recycle lexis to help learners build a bigger and better active vocabulary. Realistic listening and reading: a rich selection of accessible and entertaining texts: cartoons, postcards, letters and extracts from newspapers, magazines and novels. Listenings include conversations, interviews and classic pop songs recorded by the original artists. Inside Out je pětidílný (Elementary - Advanced) kurz určený pro mládež od 16 let a pro dospělé. Jeho hlavní předností je úzké spojení s použitím jazyka v reálném prostředí. Za nejdůležitější dovednost považuje mluvení, cvičení nevytvářejí fiktivní nereálné situace, do kterých se student nikdy nedostane, nýbrž připravuje pro studenty takové podmínky, aby mohli zcela přirozeně mluvit o sobě nebo o věcech, které skutečně zažili, či se s nimi běžně ve svém životě setkávají. Oddíly zaměřené na gramatiku vždy končí konverzačním cvičením, které umožní studenům procvičit si právě nabyté znalosti v reálné komunikaci. Práce s novou slovní zásobou se děje v kontextu a cvičení pak zcela přirozeně vyústí v konverzační cvičení. Pro porozumění čtenému autoři vybrali velmi různorodý vzorek autentických textů, u kterých je vždy uveden zdroj. Autoři čerpali z beletrie, dopisů, pohlednic, komiksů, časopisů, novin a dalších zrojů. Poslechová cvičení jsou založena na rozhovorech a také na známých populárních písních nahraných původními interprety. Učebnice angličtiny.. Třídou testován kurz angličtiny je určeny k rozvoji reálných komunikativních dovedností a možnosti sebevyjádření. Inside Out poskytuje zábavný a živý kurz pro dospělé a mládež, postavený na strukturované práce s gramatikou a slovní zásobou, plánovaných úkolech, mluvení a poutavém psaní a poslechu textů. Hlavní gramatika a jazykové funkce jsou prezentovány jasně a jsou procvičovány přes činnosti s anekdotami a personalizaci. Inside Out: Intermediate Student Book - Kay Sue


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.