Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Macmillan In Company Intermediate (2nd Edition) Student´s Book with CD-ROM

Učebnice/Odborná literatura

Macmillan In Company Intermediate (2nd Edition) Student´s Book with CD-ROM

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice obchodní angličtiny - 2.vydání. Stručný popis knihy In Company Second Edition - Intermediate SB+CD-ROM: Učebnice angličtiny In Company second edition je druhým, aktualizovaným vydáním úspěšné a oblíbené učebnice In Company (stále v prodeji) určené zejména pro výuku ve firemních kurzech. Učebnice In Company ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Macmillan In Company Intermediate (2nd Edition) Student´s Book with CD-ROM koupíte i tady

Specifikace Macmillan In Company Intermediate (2nd Edition) Student´s Book with CD-ROM

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 655 Kč

Publikace: In Company Intermediate 2nd Ed. Student's Book + CD-ROM Pack - Powell, Mark. Anotace: IN COMPANY je nová 4 dílná učebnice obchodní angličtiny. Učitel i student mají v rukou jen jeden svazek, který obsahuje všechny komponenty. Vhodné pro firemní kurzy, jazykové školy, obchodní akademie a jazykové katedry VŠ. Popis: Učebnice In Company je určena pro studenty, kteří již mají pracovní zkušenosti, na rozdíl od například vysokoškolských studentů, kteří zatím v pracovním procesu nebyli (Pro ně je určena » ... a dál?

Produkt Macmillan In Company Intermediate (2nd Edition) Student´s Book with CD-ROM

Macmillan In Company Intermediate (2nd Edition) Student´s Book with CD-ROM - parametry

Název produktu: Macmillan In Company Intermediate (2nd Edition) Student´s Book with CD-ROM
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 655 Kč
Maximální cena: 835 Kč
Ušetríte až: 180 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice obchodní angličtiny - 2.vydání. Stručný popis knihy In Company Second Edition - Intermediate SB+CD-ROM: Učebnice angličtiny In Company second edition je druhým, aktualizovaným vydáním úspěšné a oblíbené učebnice In Company (stále v prodeji) určené zejména pro výuku ve firemních kurzech. Učebnice In Company je určena pro studenty, kteří již mají pracovní zkušenosti. Učebnice angličtiny In Company je vytvořena jako skills-based a topic-based course. Předpokládá tedy, že studenti mají v první řadě zájem naučit se telefonovat, posílat emaily v anglčitně, komunikovat s kolegy, číst anglické texty atd. Zohledňuje fakt, že lidé z praxe většinou znají odbornou terminologii svého oboru v anglčtině, mají však problémy používat angličtinu ke komunikaci. (Vědí, jak se řekne faktura, ale neumějí říct, či napsat: "Částka na poslední faktuře není uvedena správně, pošlete nám ji prosím opravenou znovu.") Novinky v In Company second edition: 40% nového materiálu         přináší aktuální témata, aby odrážela stále se měnící svět obchodu a ekonomiky a motivovala studenty mluvit o         zajímavých aktuálních tématech. Phrase Banks         jsou zařazeny na konci každé lekce a shrnují praktický jazyk, který si studenti v lekci osvojili. Phrase Banks             jsou také zařazeny na CD-ROM, odkud si je studenti mohou vytisknout všechny v jednom dokumentu. Case Studies         do učebnice bylo zařazeno 5 nových case studies simulující situace z reálného světa ekonomiky Audio nahrávky         nové nahrávky obsahují široké spektrum jak rodilých tak nerodilých mluvčích a zohledňují tak fakt, že 80 %             komunikace v angličtině se děje mezi nerodilými mluvčími; vaši studenti tak budou připraveni pro komunikaci v         reálném světě Skills lessons × Topic lesson         lekce jsou nyní jasně rozděleny barevným značením a nadpisem na lekce rozvíjející dovednosti a na lekce                 věnované tématům one to one Teacher's Book          obsahuje mnoho námětů jak upravit skupinové aktivity pro individuální výuku, takže učitel může používat tutéž         učebnici ve obou typech kurzů, což mu ulehčí přípravu na hodiny. TB není kombinována se Student's                         Book, jak tomu bylo u předchozího vydání CD-ROM         obsahuje kromě výukového programu interaktivní glossary a nahrávky k učebnici ve formátu MP3, který                 snadno přenesou do svých MP3 přehrávačů a mohou je tak poslouchat kdykoli a kdekoli. Glossary si                      studenti mohou vytisknout azískají tak tištěný slovníček k učebnici s vysvětlením slov a příklady použití,                     který mohou použít ke studiu In Company has established itself as the English course for professionals because of its immediate results through topic-based content, active skills, and real-world tasks that are instantly relevant to everyday business life. In Company Second Edition builds on the success of the original but is now updated and improved with a host of new featu


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.