Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Macht Mit 3 - Pracovní sešit

Učebnice/Odborná literatura

Macht Mit 3 - Pracovní sešit

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako druhého cizího jazyka v 7.-9. (resp. 6.-9.) ročníku základních škol nebo v odpovídajících ročnících víceletých gymnázií. Učivo odpovídá svým obsahem a rozsahem (180-200 hodin) požadavkům Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Každý díl obsahuje šest ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Macht Mit 3 - Pracovní ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Macht Mit 3 - Pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Macht Mit 3 - Pracovní sešit

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 89 Kč

Macht mit! je moderní třídílná učebnice německého jazyka. Učebnice je určena pro výuku němčiny jako druhého cizího jazyka v 7.–9. (resp. 6.–9.) ročníku základních škol nebo v odpovídajících ročnících ... a dál?

Produkt Macht Mit 3 - Pracovní sešit

Macht Mit 3 - Pracovní sešit - parametry

Název produktu: Macht Mit 3 - Pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 143 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako druhého cizího jazyka v 7.-9. (resp. 6.-9.) ročníku základních škol nebo v odpovídajících ročnících víceletých gymnázií. Učivo odpovídá svým obsahem a rozsahem (180-200 hodin) požadavkům Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Každý díl obsahuje šest tematických okruhů, každá lekce je rozvržena do deseti vyučovacích hodin. První díl je uveden vstupním audioorálním kurzem. Učební soubor obsahuje učebnici pro žáka, knihu pro učitele a pracovní sešit. Kniha pro učitele je současně metodickou příručkou, kromě žákovské učebnice obsahuje i vložené listy s metodickými náměty ke každé vyučovací hodině. Audionahrávky na CD obsahují písně, fonetická cvičení a texty namluvené rodilými mluvčími (dospělými a dětmi). Učební soubor doplňují černobílé přílohy (předlohy ke kopírování) a plakáty. Přílohy jsou ke stažení zdarma na www.polyglot.cz. Obsah učiva a jeho uspořádání, metody a formy práce umožňují dosažení referenční úrovně A1 podle SERR. (učebnice němčiny pro základní školy a víceletá gymnázia : druhý cizí jazyk. 3. díl, Pracovní sešit) Publikace: Macht mit! – 3. díl pracovní sešit - Miluše Jankásková;Doris Dusilová;Vladimíra Kolocová;Mark Schneider;Jens Krüger. Macht mit! je moderní třídílná učebnice německého jazyka. Učebnice

je určena pro výuku němčiny jako druhého cizího jazyka v 7.–9.

(resp. 6.–9.) ročníku základních škol nebo v odpovídajících

ročnících víceletých gymnázií. Pracovní sešit navazuje na učebnici

pro žáka, obsahuje šest tematických okruhů. Pracovní sešit obsahuje

přehled gramatického učiva a závěrečné portfolio. Publikace: Macht mit! – 3. díl pracovní sešit - Miluše Jankásková;Doris Dusilová;Vladimíra Kolocová;Mark Schneider;Jens Krüger. Kolektiv autorůUčebnice němčiny pro základní školy a víceletá gymnáziaPolyglot 2011Kniha, němčina, 94 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.