Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Macháček Ivan: Fyzika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - 2. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Macháček Ivan: Fyzika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice je součástí řady učebnic F6 až F9 pro základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií. Učebnice této řady vedou žáky v souladu s novým školským zákonem i s Rámcovým vzdělávacím programem k tomu, aby se učili tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Macháček Ivan: Fyzika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Macháček Ivan: Fyzika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - 2. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 133 Kč

Učebnice v souladu s novým školským zákonem i s RVP učí žáky tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby viděli, kde všude se tyto zákonitosti projevují. Obsahuje dvě úrovně výkladu. Základní úroveň obsahuje učivo požadované RVP v hloubce přiměřené průměrným žákům. Rozšiřující úroveň je vhodná pro sekundu víceletých gymnázií a pro třídy s rozšířenou výukou přírodovědných předmětů. Učivo je vykládáno na příkladech a jevech běžného denního života v přírodě, technice, » ... a dál?

Produkt Macháček Ivan: Fyzika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - 2. vydání

Macháček Ivan: Fyzika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - 2. vydání - parametry

Název produktu: Macháček Ivan: Fyzika 7 pro ZŠ a víceletá gymnázia - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 133 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice je součástí řady učebnic F6 až F9 pro základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií. Učebnice této řady vedou žáky v souladu s novým školským zákonem i s Rámcovým vzdělávacím programem k tomu, aby se učili tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby viděli, kde všude se tyto zákonitosti projevují. Učebnice obsahují dvě úrovně výkladu. Základní úroveň obsahuje učivo požadované RVP v hloubce přiměřené průměrným žákům. Rozšiřující úroveň je vhodná pro primu až kvartu víceletých gymnázií a pro třídy s rozšířenou výukou přírodovědných předmětů; umožňuje také individuální práci se studijně orientovanými žáky. Způsob výkladu učiva výrazně zvyšuje zájem žáků o fyziku. Jazyk učebnic je žákům dobře srozumitelný, učivo je vykládáno na příkladech a jevech běžného denního života v přírodě, technice, sportu apod. Učebnice obsahují řadu opakovacích otázek před výkladem i po něm, a také opakovací kapitoly se stručným shrnutím probraného učiva a slovníčkem nových pojmů. Každá učebnice obsahuje velké množství standardních i problémových úloh, řadu řešených příkladů a náměty na laboratorní práce. Nedílnou součástí je mnoho názorných ilustrací, pokusů a praktických příkladů využití fyzikálních jevů. Jednotná grafická struktura učebnic usnadňuje žákům orientaci, rozšiřující učivo je graficky odděleno. Učebnice jsou doplněny Pracovními sešity a Tematickými prověrkami, které zefektivní a oživí práci ve škole, usnadní diferenciaci žáků a umožní individuální zadávání úloh. Schválilo MŠMT ČR čj. 17956/2000-22 dne 20. 4. 2000 k zařazení do seznamu učebnic pro základní školy a víceletá gymnázia jako součást ucelené řady učebnic pro vuyčovací předmět fyzika s dobou platnosti 6 let. kniha, Fyzika 7 pro základní školy a víceletá gymnázia, M. Macháček, PROMETHEUS M. MacháčekPROMETHEUSKniha, čeština, 160 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.