Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen MAALOX 40 tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

MAALOX 40 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Přípravek se užívá k léčbě obtíží souvisejících s nadbytkem žaludeční kyseliny, jako je pálení žáhy (pyróza), zatékání (regurgitace) kyselého žaludečního obsahu do úst. - Příbalová informace Informace pro použití, čtete pozorně! Maalox Žvýkací tablety Držitel rozhodnutí o registraci sanofi-aventis, s.r.o., Praha, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83184

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? MAALOX 40 tablet koupíte i tady

Specifikace MAALOX 40 tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce AVENTIS PHARMA
Nejnižší cena 81 Kč

Přípravek se užívá k léčbě obtíží souvisejících s nadbytkem žaludeční kyseliny, jako je pálení žáhy, nadměrné říhání apod. Čtěte podrobně příbalový leták. ... a dál?

Produkt MAALOX 40 tablet

MAALOX 40 tablet - parametry

Název produktu: MAALOX 40 tablet
Výrobce: AVENTIS PHARMA
Minimální cena: 81 Kč
Maximální cena: 96 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přípravek se užívá k léčbě obtíží souvisejících s nadbytkem žaludeční kyseliny, jako je pálení žáhy (pyróza), zatékání (regurgitace) kyselého žaludečního obsahu do úst. - Příbalová informace Informace pro použití, čtete pozorně! Maalox Žvýkací tablety Držitel rozhodnutí o registraci sanofi-aventis, s.r.o., Praha, Česká republika Výrobce přípravku: Sanofi – Aventis S.p.A., Viale Europa, Origgio, Itálie Složení Léčivé látky: Aluminii hydroxidum 400 mg, Magnesii hydroxidum 400 mg v 1 tabletě Pomocné látky: Mannitol, sorbitol, sodná sůl sacharinu, sacharosa s kukuřičným škrobem, aroma máty peprné v prášku, magnesium-stearát, stlačitelná sacharosa. Indikační skupina Antacidum. Charakteristika Maalox je přípravek proti nadměrné kyselosti žaludeční šťávy (antacidum). Léčivé látky obsažené v přípravku mají silný neutralizační účinek na kyselinu chlorovodíkovou, která je zodpovědná za kyselost žaludečního obsahu, a tím jeho kyselost snižuje. Indikace Přípravek se užívá k léčbě obtíží souvisejících s nadbytkem žaludeční kyseliny, jako je pálení žáhy (pyróza), zatékání (regurgitace) kyselého žaludečního obsahu do úst. Na doporučení lékaře se přípravek užívá k léčbě zánětů žaludeční sliznice, zánětů sliznice jícnu a může být součástí léčby žaludečního a dvanácterníkového vředu. Přípravek mohou užívat dospělí i dospívající a děti od 15 let. Kontraindikace Přípravek nesmí být užíván osobami s přecitlivělostí na jakoukoliv složku přípravku. O vhodnosti užívání přípravku v těhotenství a v průběhu kojení se poraďte s lékařem. Osoby trpící onemocněním ledvin, poruchami vyprazdňování střev (průjmy, zácpa, zúžení tlustého střeva) nebo poruchou krevních hladin fosforu a hořčíku mohou přípravek užívat pouze na výslovné doporučení lékaře. Přípravek nesmí být bez přímého doporučení lékaře podáván dětem mladším než 15 let. Nežádoucí účinky Přípravek je obvykle dobře snášen, ale mohou se vyskytnou poruchy vyprazdňování jako je zácpa nebo průjmy. Při překročení doporučeného dávkování se mohou tyto obtíže stupňovat. Ve vzácných případech se mohou vyskytnout příznaky přecitlivělosti ve formě kožní vyrážky. Při dlouhodobém užívání nebo užívání vysokých dávek může dojít ke snížení vstřebávání fosfátů ze zažívacího traktu. Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání přípravku poraďte s lékařem. Interakce Účinky přípravku Maalox a jiných současně užívaných léků se mohou vzájemně ovlivňovat. Přípravek může snižovat vstřebávání velké většiny současně užívaných léků (např.antibiotika, přípravky s obsahem železa, fosforu, fluoridu, indomethacin, chlorochin, digoxin, fexofenadin, glukokortikosteroidy, fluorochinolony, kayexalat, ketokonazol, lanzoprazol, fenothiazinová neuroleptika, penicilamin, tyroxin, cimetidin, ranitidin, atenolol, metoprolol, propanolol, diflunisal, cykliny, isoniazid, ethambutol, salicyláty). Je proto vhodné dodržovat mezi užíváním Maaloxu a dalších léků časový odstup nejméně 2 hodiny. Dávkování a způsob použití P


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.