M-Style D20 přední sklopný stojan
M-Style D20 přední sklopný stojan

TOP 8
M-Style D20 přední sklopný stojan

od 3 589 Kč
M-Style D20 přední sklopný stojan do krku řízenív sadě: 5 adaptérů do krku řízení (13mm, 15mm, 16,5mm, 17mm, 18mm) pro zjištění kompatibility změřte průměr otvoru pod krkem řízení výškově nastavitelný nástavec do krku řízení lze snadno sejmout zcela unikátní skládací stojan lze snadno a rychle vyklopit, použít a znovu sklopit pro snadné uskladnění a převoz snadno ovladatelný pojistný šroub po dokoupení adaptérů lze použít i jako zadní stojan…
Alza.cz
Za dopravu 59 Kč Neznámá dodací lhůta
3 589 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: M-Style D20 přední sklopný stojan
Výrobce: M-Style
Minimální cena: 3 589 Kč
Maximální cena: 3 589 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

M-Style D20 přední sklopný stojan do krku řízenív sadě: 5 adaptérů do krku řízení (13mm, 15mm, 16,5mm, 17mm, 18mm) pro zjištění kompatibility změřte průměr otvoru pod krkem řízení výškově nastavitelný nástavec do krku řízení lze snadno sejmout zcela unikátní skládací stojan lze snadno a rychle vyklopit, použít a znovu sklopit pro snadné uskladnění a převoz snadno ovladatelný pojistný šroub po dokoupení adaptérů lze použít i jako zadní stojan kvalitní zpracování, stabilní konstrukce silný ocelový trubkový profil 33 mm zpevňovací výztuž nosnost 200kg na jednu stranu motocyklu úchyt adaptéru s pojistným šroubem kvalitní a tvrdý odolný lak dvojitá vinylová kolečka s ložisky vložka pro servisní pin (pin není součástí balení, lze dokoupit samostatně) rozložitelný pro převoz a skladování hmotnost: 8 kgM-Style D20 sklopný stojan do krku řízení   

Unikátní skládací sklopný systém Moto stojan D20 do krku řízení je náš vlastní unikátní návrh. Jedná se o sklopný systém, který Vám umožní během několika málo vteřin stojan složit a opět rozložit podle potřeby.Použití je velmi jednoduché. Ramena stojanu jsou zajištěna v těle mechanismu masivním ručním šroubem. Při rozložení a složení Vám stačí pouze šroub povolit a vytáhnout. A stejně tak rameno nástavce do krku řízení lze jednoduše sklopit, aniž by bylo potřeba jej sundat.

 

Všestranný a výškově nastavitelný 

Stojan D20 do krku řízení je vhodný pro většinu motocyklů s otvorem ze spodní strany krku řízení. Stojan do krku řízení na rozdíl od běžného předního stojanu umožňuje lepší přístup k přednímu kolu a hodí se například pro opravy, servis a údržbu brzdičů. Stojan je výškově nastavitelný ve dvou bodech a úprava výšky je záležitostí několika málo vteřin. 

Odolná konstrukce s nosností až 200kgMateriály stojanu jsou kombinací pevné slitiny hliníku a silné oceli. Díky tomuto spojení je zároveň lehký a pevný. Jeho nosnost je až 200kg na jednu stranu motocyklu. Je třeba si uvědomit, že stojan podpírá pouze jedno kolo a drží tedy pouze polovinu váhy celého motocyklu. Lze tedy využít s motocykly až do váhy 400kg.

 

5 adaptérů s fixačním kroužkem 

Součástí balení je 5 adaptérů ve výběru velikostí pro většinu motocyklů a další adaptéry v málo obvyklých průměrech lze dokoupit samostatně. Pro ověření kompatibility dodaných adaptérů Vám doporučujeme přeměřit vnitřní rozměr otvoru ze spodní strany krku řízení do kterého se adaptér zasouvá. V balení jsou adaptéry o průměru 13, 15, 16.5, 17 a 18 milimetrů. Adaptéry jsou navíc vybaveny gumovým kroužkem, který rychle a jednoduše zabraňuje vypadnutí adaptérů během manipulace se stojanem bez nutnosti šroubování a dalšího zajišťování. 

Univerzální přední i zadní stojanStojan do krku řízení je složen ze dvou částí- těla D20 které lze použít jako přední i zadní stojan a nástavce do krku řízení. Ten lze jednoduchým způsobem sejmout a díky tomu použít tělo stojanu i jako zadní stojan. Postačí Vám k tomu pouze dokoupit zadní adaptéry vhodné pro Váš motocykl z naší nabídky.

Velká vinylová kolečkaMnoho z nás mělo i špatnou zkušenost s neodol

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.