Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen M. Bosquet, Kolektiv: Quartier libre 2 - učebnice + PS + CD+ DVD + časopis La revue de jeunes

Učebnice/Odborná literatura

M. Bosquet, Kolektiv: Quartier libre 2 - učebnice + PS + CD+ DVD + časopis La revue de jeunes

Hodnocení: 10x
  • 3.9

QuartierLibre je komplexní multimediální učební materiál, který v jedné knize spojuje učebnici se cvičebnicí, přiloženým CD, DVD a časopisem La revue de jeunes. Materiál odpovídá obsahově i metodicky požadavkům Společného evropského referenčního rámce (SERR) pro jazyky a připravuje na společnou část ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? M. Bosquet, Kolektiv: Quartier libre 2 - učebnice + PS + CD+ DVD + časopis La revue de jeunes koupíte i tady

Specifikace M. Bosquet, Kolektiv: Quartier libre 2 - učebnice + PS + CD+ DVD + časopis La revue de jeunes

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 485 Kč

QuartierLibre je komplexní multimediální učební materiál, který v jedné knize spojuje učebnici se cvičebnicí, přiloženým CD, DVD. Materiál odpovídá obsahově i metodicky požadavkům Společného evropské ... a dál?

Produkt M. Bosquet, Kolektiv: Quartier libre 2 - učebnice + PS + CD+ DVD + časopis La revue de jeunes

M. Bosquet, Kolektiv: Quartier libre 2 - učebnice + PS + CD+ DVD + časopis La revue de jeunes - parametry

Název produktu: M. Bosquet, Kolektiv: Quartier libre 2 - učebnice + PS + CD+ DVD + časopis La revue de jeunes
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 485 Kč
Maximální cena: 697 Kč
Ušetríte až: 212 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.9 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 3.9
Podrobný popis:

QuartierLibre je komplexní multimediální učební materiál, který v jedné knize spojuje učebnici se cvičebnicí, přiloženým CD, DVD a časopisem La revue de jeunes.

Materiál odpovídá obsahově i metodicky požadavkům Společného evropského referenčního rámce (SERR) pro jazyky a připravuje na společnou část maturitní zkoušky z francouzštiny a zkoušku DELF. První díl odpovídá úrovním A2 a B1 podle SERR. Jeden díl učebnice je koncipován na dva roky výuky při hodinové dotaci 2-3 hodiny týdně

Komplet poskytne studentovi:

Šest zajímavých lekcí spjatých tematicky se světem mladých lidí

Jedinečnou metodu učení a výuky, která staví do centra pozornosti studenta

Multimediální prostředí (učebnici s integrovaným pracovním sešitem, audio CD, DVD, úkoly pro práci s internetem)

Rovnoměrný rozvoj všech řečových dovedností

Cílenou přípravu na zkoušku DELF a na novou státní maturitu

QuartierLibre je první učebnice francouzštiny pro mládež, která nabízí výuku francouzského jazyka pro perspectiveactionelle (jak doporučuje SERR), založené na konkrétních, přesně formulovaných úkolech zaměřených na komunikaci.

Každá lekce začíná vstupní stranou, kde je uveden závěrečný komunikační úkol (tachefinale) a seznam všeho, co student potřebuje, aby mohl úkol splnit. Dále je zde shrnuto, kterým bodům osnov nové státní maturitní zkoušky probíraná látka odpovídá.

Na dvojstranněNotre grammaire si studenti mohou podle induktivní metody zopakovat hlavní gramatická témata dané lekce prostudováním příkladů a srovnáním s mateřským jazykem.

Actividéo je stránka doplňujících cvičení založených na využití DVD, které je součástí učebnice. Každá kapitola na DVD má souvislost s tématem a cvičeními dané lekce a ukazuje mj. obrázky ze života francouzských mladých lidí. Studenti tak objevují jiné kulturní zvyklosti a srovnávají život u nás a v zahraničí.

Rubrika Lesais-tu?obsahuje autentické texty o frankofonním světě doplněné otázkami na porozumění textu. Jsou zde navíc uváděny i aktuality, zajímavosti, internetové stránky a další informace, které mohou mladé lidi zajímat.

Tachefinale umožňuje studentovi zopakovat a procvičit všechny znalosti (lexikální, gramatické, kulturní, fonetické a pravopisné) dané lekce prostřednictvím komplexního úkolu, který je třeba vypracovat samostatně, ve skupinkách, nebo v rámci celé třídy. Takovým úkolem může být například vytvoření kresleného plakátu třídy nebo zorganizování oslavy, atd.

Vždy po třech lekcích následuje okamžik sebehodnocení (rubrika Bilan), aby student zjistil, jakých pokroků v jazyce dosáhl. Úlohy zároveň slouží k přípravě na zkoušku DELF.

Učebnice je doplněna slovíčky k jednotlivým lekcím, mapou Francie a politickou mapou Evropy.

V pracovním sešitě se opakují a procvičují všechna témata, která byla probrána v učebnici. Soubory různorodých cvičení se týkají oblasti gramatiky, slovní zásoby, fonetiky a pravopisu. Na závěr každé lekce je stránka Connecte-toi !, která nabízí možnost surfovat po internetu pod bezpečným ve


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.