Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Luule Viilma: Duševní světlo - Odpouštím si

Knihy naučná literatura

Luule Viilma: Duševní světlo - Odpouštím si

Hodnocení: 20x
  • 3.3

Luule Vilma - lékařka a léčitelka, vám nabízí v knize Duševní světlo učení o duchovním rozvoji, které pomůže nejen vyléčit konkrétní onemocnění, ale i obnovit duševní rovnováhu a získat vnitřní klid.  Duševní světlo je první ze série osmi knih, v nichž autorka předává čtenářům své vědomosti o duši ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Duševní světlo - Odpouš..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Luule Viilma: Duševní světlo - Odpouštím si koupíte i tady

Specifikace Luule Viilma: Duševní světlo - Odpouštím si

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 167 Kč

Kniha estonské lékařky a léčitelky nabízí čtenářům učení o duchovním rozvoji, které pomůže nejen vyléčit konkrétní onemocnění, ale i obnovit duševní rovnováhu a získat vnitřní klid. Byla napsána proto ... a dál?

Produkt Luule Viilma: Duševní světlo - Odpouštím si

Luule Viilma: Duševní světlo - Odpouštím si - parametry

Název produktu: Luule Viilma: Duševní světlo - Odpouštím si
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 167 Kč
Maximální cena: 258 Kč
Ušetríte až: 91 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.3 bodů z 5
Počet hodnocení: 20 x
Hodnocení:
  • 3.3
Podrobný popis:

Luule Vilma - lékařka a léčitelka, vám nabízí v knize Duševní světlo učení o duchovním rozvoji, které pomůže nejen vyléčit konkrétní onemocnění, ale i obnovit duševní rovnováhu a získat vnitřní klid.  Duševní světlo je první ze série osmi knih, v nichž autorka předává čtenářům své vědomosti o duši člověka.Luule Vilma - lékařka a léčitelka, vám nabízí v knize Duševní světlo učení o duchovním rozvoji, které pomůže nejen vyléčit konkrétní onemocnění, ale i obnovit duševní rovnováhu a získat vnitřní klid.  Duševní světlo je první ze série osmi knih, v nichž autorka předává čtenářům své vědomosti o duši člověka. Popis Moderní člověk se svým praktickým způsobem myšlení si umí těžko představit, že odpuštěním se dá dosáhnout čehokoli, kromě vnitřního uspokojení ze šlechetného gesta. Je těžké pochopit to, co nevidíš. Kniha Duševní světlo byla napsána proto, aby si lidé sami mohli zlepšit vlastní zdraví. Učení o odpuštění je jednoduché a přístupné pro ty, kteří jsou připraveni uznat svoje chyby, a nepřijatelné pro ty, kteří hledají viníky kolem sebe. Luule Vilma - narodila se roku 1950. V letech 1968-1974 studovala na lékařské fakultě Tartuské státní univerzity. Osmnáct let pracovala jako gynekolog a porodník. V roce 1991 si otevřela soukromou praxi. Zůstala však lékařem, který vychází ze znalostí získaných na univerzitě. To byl pevný základ pro její další práci. Absolvovala kurs parapsychologie, který znamenal významný, avšak nikoli okamžitý obrat v jejím životě. Později byla nucena zanechat tradiční medicíny. Začala uplatňovat své léčitelské schopnosti na úrovni interpretace oblasti citů a myšlenek. Nezatratila však tradiční medicínu, jejíž znalosti jí zůstaly, pouze šla svou cestou. Tento směr jí byl očividně předurčen již od chvíle jejího příchodu na tento svět. Úryvek z úvodu: Stalo se tradicí hovořit o fyzickém a duševním zdraví tak, jako by to byly různé věci. Avšak vinou okolností je dnešní člověk natolik materialistický, že k tomu, aby se naučil zdraví znovu získat, je třeba začít od hmatatelného, to jest od fyzického. Každodenní lékařská praxe diktuje takový přístup. A přesto člověk, který si vybral možnost netradičního uzdravení, musí vědět, co je to zdraví a jak tyto vědomosti používat. Ten, kdo doufá, že jeho nemoc se vyléčí mávnutím ruky, se velmi mýlí a lehkověrný nakonec zaplatí vlastním zdravím. Pokud vám někdo vaši nemoc ulehčuje přikládáním rukou nebo dodáváním energie, přináší to pouze krátkodobý efekt a pouze likviduje následky. V zásadě stejným způsobem léčí také tradiční medicína. Nemoc je možné léčit pouze odstraněním příčiny a příčina se skrývá hluboko ve vás samých. Každý člověk ve svém nitru příčinu zná, ale většina lidí si ji neuvědomuje. Nejlepším lékařem pro člověka je on sám, protože je stále na dosah ruky. Úkolem lékaře je učit, navádět správným směrem, pomáhat a poukazovat na chyby. Když si člověk nepomůže sám, nepomůže mu ani Bůh. Počet stran: 209 Rozměry: 1


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.