Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lukáš Novotný, Roman Kodet: Velká Británie a konference v Locarnu

Knihy naučná literatura

Lukáš Novotný, Roman Kodet: Velká Británie a konference v Locarnu

Hodnocení: 1x
  • 4

Velká Británie a konference v Locarnu – Příspěvek ke studiu kolektivní bezpečnosti ve 20.letech 20.století - Roman Kodet, Lukáš Novotný. Když v roce 1918 skončila první světová válka, toužila většina lidí po pocitu bezpečí a věřila, že se něco podobného už nebude opakovat. Otázkou však zůstávalo, jak kýženého pocitu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Velká Británie a konfer..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lukáš Novotný, Roman Kodet: Velká Británie a konference v Locarnu koupíte i tady

Specifikace Lukáš Novotný, Roman Kodet: Velká Británie a konference v Locarnu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 156 Kč

Když v roce 1918 skončila první světová válka, toužila většina lidí po pocitu bezpečí a věřila, že se něco podobného už nebude opakovat. Otázkou však zůstávalo, jak kýženého pocitu bezpečí dosáhnout. ... a dál?

Produkt Lukáš Novotný, Roman Kodet: Velká Británie a konference v Locarnu

Lukáš Novotný, Roman Kodet: Velká Británie a konference v Locarnu - parametry

Název produktu: Lukáš Novotný, Roman Kodet: Velká Británie a konference v Locarnu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 156 Kč
Maximální cena: 214 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Velká Británie a konference v Locarnu – Příspěvek ke studiu kolektivní bezpečnosti ve 20.letech 20.století - Roman Kodet, Lukáš Novotný. Když v roce 1918 skončila první světová válka, toužila většina lidí po pocitu bezpečí a věřila, že se něco podobného už nebude opakovat. Otázkou však zůstávalo, jak kýženého pocitu bezpečí dosáhnout. Cílem monografie je analýza vnímání a přístupu Velké Británie k problému evropské kolektivní bezpečnosti a k pokusům o její vytvoření v první polovině dvacátých let 20. století. Autoři se nejprve zaměřili na reakce britské veřejnosti a politiků na vznik Společnosti národů a poté na britské vnímání problému kolektivní bezpečnosti v první polovině dvacátých let 20. století. Jádro monografie tvoří analýza cesty ke konferenci v Locarnu, nastoupené v lednu 1925, samotné konference v Locarnu (říjen 1925) nebo postojů britských dominií k locarnskému paktu. Autoři se v monografii snaží odpovědět si na otázky, proč se Londýn odmítal v první polovině dvacátých let 20. století podílet na systému kolektivní bezpečnosti, zda Velká Británie musela přijít s alternativním návrhem řešení kolektivní bezpečnosti, jak se měnily či neměnily názory konzervativní vlády na kolektivní bezpečnost v průběhu sledovaného období nebo jaký byl vůbec význam Locarna pro atmosféru v meziválečné Evropě. Velká Británie a konference v Locarnu – Příspěvek ke studiu kolektivní bezpečnosti ve 20.letech 20.století - Roman Kodet, Lukáš Novotný od nakladatelství v kategorii Historie a military | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.