Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lukáš Nohejl, Ludmila Žaludová: Zákon o vodovodech a kanalizacích

Učebnice/Odborná literatura

Lukáš Nohejl, Ludmila Žaludová: Zákon o vodovodech a kanalizacích

Hodnocení: 1x
  • 4

č. 274/2001 Sb. Komentář přibližuje právní úpravu oboru vodovodů a kanalizací a navazující rozhodovací praxi českých soudů. Komentář rozebírá jednotlivá ustanovení zákona v kontextu související právní úpravy včetně občanského zákoníku č. 89/2012 Sb., judikatury a výkladů ministerstva zemědělství. Komentář představuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Zákon o vodovodech a ka..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lukáš Nohejl, Ludmila Žaludová: Zákon o vodovodech a kanalizacích koupíte i tady

Specifikace Lukáš Nohejl, Ludmila Žaludová: Zákon o vodovodech a kanalizacích

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 504 Kč

Publikace obsahuje komentář k zákonu č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích. Jedná se o podrobný, prakticky zaměřený komentář k zákonu, který se týká velké části obyvatel, neboť upravuje vztahy ... a dál?

Produkt Lukáš Nohejl, Ludmila Žaludová: Zákon o vodovodech a kanalizacích

Lukáš Nohejl, Ludmila Žaludová: Zákon o vodovodech a kanalizacích - parametry

Název produktu: Lukáš Nohejl, Ludmila Žaludová: Zákon o vodovodech a kanalizacích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 504 Kč
Maximální cena: 1 115 Kč
Ušetríte až: 611 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

č. 274/2001 Sb. Komentář přibližuje právní úpravu oboru vodovodů a kanalizací a navazující rozhodovací praxi českých soudů. Komentář rozebírá jednotlivá ustanovení zákona v kontextu související právní úpravy včetně občanského zákoníku č. 89/2012 Sb., judikatury a výkladů ministerstva zemědělství. Komentář představuje ucelený obraz právní problematiky oboru vodovodů a kanalizací, přičemž podává podrobný rozbor právní úpravy, zejména vzájemných právních vztahů vlastníků provozně souvisejících vodovodů a kanalizací, právních vztahů vlastníků s provozovateli, jakož i dodavatelů s odběrateli. Komentář je dosud nejrozsáhlejším a nejucelenějším pojednáním o českém právu vodovodů a kanalizací, zaměřeným na analýzu a řešení praktických problémů.   JUDr. Pavel Rubeš, Ph.D., je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy. V oboru vodovodů a kanalizací pracuje od roku 2006, nejprve jako podnikový právník provozovatele a od roku 2013 jako nezávislý konzultant, poradce a lektor. Zaměřuje se zejména na problematiku soukromoprávních smluvních vztahů v oboru (provozovatele s odběrateli, mezi vlastníky a vlastníka a provozovatele) a na právní otázky výběrových řízení na nového provozovatele. Autor : Jan Hrabák, JUDr. Ludmila Žaludová, Mgr. Radka Němcová, Mgr. Tereza Synáčková, Bohumil Nohejl, Publikace obsahuje komentář k zákonu č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích. Jedná se o podrobný, prakticky zaměřený komentář k zákonu, který se týká velké části obyvatel, neboť upravuje vztahy vznikající při rozvoji, výstavbě a provozu vodovodů a kanalizací sloužících veřejné potřebě, přípojek na ně, jakož i působnost orgánů územních samosprávných celků a správních úřadů na tomto úseku. Druh sortimentu : Kniha, Zákon o vodovodech a kanalizacích Komentář, Jazyk : Čeština, Počet stran : 376


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.