Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Lukáš Müller: Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie)

Knihy

Lukáš Müller: Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie)

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? 4.díl - Cvičebnice testových otázek. Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských, veterinárních, farmaceutických, zdravotně sociálních, elektrotechnických, technických, strojních, stavebních fakultách, fakultách zdravotnických studií ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Chcete se dostat na lék..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lukáš Müller: Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie) koupíte i tady

Specifikace Lukáš Müller: Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 190 Kč

Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských, veterinárních, farmaceutických, zdravotně sociálních, elektrotechnických, technických, strojních, stavebních fakultách, fakultác ... a dál?

Produkt Lukáš Müller: Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie)

Lukáš Müller: Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie) - parametry

Název produktu: Lukáš Müller: Chcete se dostat na lékařskou fakultu 4. díl (biologie, fyzika, chemie)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 190 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? 4.díl - Cvičebnice testových otázek. Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských, veterinárních, farmaceutických, zdravotně sociálních, elektrotechnických, technických, strojních, stavebních fakultách, fakultách zdravotnických studií obsahuje 750 testových otázek z minulých přijímacích zkoušek s řešením, a to z biologie, fyzika a chemie; určeno: lékařské fakulty UK v Praze, Plzni a Hradci Králové, Lékařská fakulta MU v Brně, Lékařská fakulta a Fakulta zdravotnických studií UP v Olomouci, Lékařská fakulta v Ostravě, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Zdravotně sociální fakulta JČU v Českých Budějovicích, Fakulta zdravotnických studií ZČU v Plzni, Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Ústav zdravotnických studií UJEP v Ústí nad Labem, Ústav zdravotnických studií TUL, Fakulta výrobních technologií UJEP v Ústí nad |Labem, Elektrotechnická fakulta ZČU v Plzni, Technická fakulta ČZU v Praze, Elektrotechnická, Strojní a Stavební fakulta ČVUT v Praze a další vysoké školy. Publikaci je vhodné zkombinovat s vysvětlením problematiky v 1. - 3. díle. Publikace: Chcete se dostat na lékařskou fakultu? 4.díl - Cvičebnice testových otázek. 4.díl Biologie, fyzika, chemieInstitut vzdělávání SokratesKniha, čeština, 250 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.