Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lukáš Klee: Stavební smluvní právo

Učebnice/Odborná literatura

Lukáš Klee: Stavební smluvní právo

Hodnocení: 1x
  • 4

Stavební smluvní právo - Lukáš Klee . Rozsáhlá monografie Stavební smluvní právo dává čtenáři možnost seznámit se se všemi rozličnými aspekty této disciplíny. V 18 kapitolách autor vysvětluje specifika výstavbových projektů, vliv rozhodného práva v různých zemích, vliv práva veřejných zakázek, věnuje se obvyklým ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Stavební smluvní právo
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lukáš Klee: Stavební smluvní právo koupíte i tady

Specifikace Lukáš Klee: Stavební smluvní právo

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 727 Kč

Rozsáhlá monografie Stavební smluvní právo dává čtenáři možnost seznámit se se všemi rozličnými aspekty této disciplíny. V 18 kapitolách autor vysvětluje specifika výstavbových projektů, vliv rozhodného práva v různých zemích, vliv práva veřejných zakázek, věnuje se obvyklým dodavatelským systémům, jako je generální dodavatelství a Design-build, popisuje specifika metody EPC a EPCM, analyzuje ve velkém detailu význam času, určení ceny díla, problematiku změn díla (variations), nároků (claimů), claim managementu a » ... a dál?

Produkt Lukáš Klee: Stavební smluvní právo

Lukáš Klee: Stavební smluvní právo - parametry

Název produktu: Lukáš Klee: Stavební smluvní právo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 727 Kč
Maximální cena: 920 Kč
Ušetríte až: 193 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Stavební smluvní právo - Lukáš Klee . Rozsáhlá monografie Stavební smluvní právo dává čtenáři možnost seznámit se se všemi rozličnými aspekty této disciplíny. V 18 kapitolách autor vysvětluje specifika výstavbových projektů, vliv rozhodného práva v různých zemích, vliv práva veřejných zakázek, věnuje se obvyklým dodavatelským systémům, jako je generální dodavatelství a Design-build, popisuje specifika metody EPC a EPCM, analyzuje ve velkém detailu význam času, určení ceny díla, problematiku změn díla (variations), nároků (claimů), claim managementu a řešení sporů v adjudikaci. Dále se autor věnuje unifikaci a globalizaci ve stavebnictví, vzorovým smlouvám, jako jsou FIDIC, VOB, NEC apod., pojištění, zajištění, výstavbě v podzemí, výstavbě infrastruktury a výstavbě například i zdravotnických zařízení. Kniha obsahuje též desetijazyčný slovník stavební smluvní terminologie. Autorovi je vlastní praktický přístup založený na hluboké analýze reality výstavbových projektů u nás i v zahraničí. Staví ovšem též na rozsáhlé znalosti teorie podpořené nesčetnou judikaturou z mnoha zemí světa. Stavební smluvní právo - Lukáš Klee od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.