Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Lukáš Fischer, Libuše Pavlová: Růst a vývoj rostlin

Knihy

Lukáš Fischer, Libuše Pavlová: Růst a vývoj rostlin

Hodnocení: 1x
  • 4

Růst a vývoj rostlin - Lukáš Fischer, Libuše Pavlová. Text souhrnně podává současné základní poznatky o růstu, etapách životního cyklu (rodozměně) a fázích ontogeneze rostlin - embryogenezi, vegetativní fázi, přechodnou fázi (kvetení), generativní fázi a senescenci. Procesy jsou pojednány na úrovni morfologické, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lukáš Fischer, Libuše Pavlová: Růst a vývoj rostlin koupíte i tady

Specifikace Lukáš Fischer, Libuše Pavlová: Růst a vývoj rostlin

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 220 Kč

Text souhrnně podává současné základní poznatky o růstu, etapách životního cyklu (rodozměně) a fázích ontogeneze rostlin - embryogenezi, vegetativní fázi, přechodnou fázi (kvetení), generativní fázi a ... a dál?

Produkt Lukáš Fischer, Libuše Pavlová: Růst a vývoj rostlin

Lukáš Fischer, Libuše Pavlová: Růst a vývoj rostlin - parametry

Název produktu: Lukáš Fischer, Libuše Pavlová: Růst a vývoj rostlin
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 220 Kč
Maximální cena: 340 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Růst a vývoj rostlin - Lukáš Fischer, Libuše Pavlová. Text souhrnně podává současné základní poznatky o růstu, etapách životního cyklu (rodozměně) a fázích ontogeneze rostlin - embryogenezi, vegetativní fázi, přechodnou fázi (kvetení), generativní fázi a senescenci. Procesy jsou pojednány na úrovni morfologické, anatomické i molekulárněbiologické. Samostatné kapitoly jsou věnovány genetické výbavě a regulačním procesům a mechanismům - buněčnému cyklu, přenosu signálu, funkci fytohormonů a významu mutantů pro studium vývojových procesů u rostlin. Text je koncipován pro studenty odborné biologie i učitelských kombinací s biologií v bakalářském i magisterském stupni studia. Může být užitečný i pro středoškolské pedagogy, kteří si chtějí doplnit nové poznatky v této oblasti biologie. Růst a vývoj rostlin - Lukáš Fischer, Libuše Pavlová od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.