Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Ludvík Hess: Satyr a nymfičky

Próza - beletrie

Ludvík Hess: Satyr a nymfičky

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Satyr a nymfičky - až příliš důvěrná zpověď zakladatele babyboxů - Ludvík Hesse. Nesčetněkrát mi ženy, o něž jsem se ucházel, položily otázku: Kolikrát jsi byl ženatý? Odpovídal jsem po pravdě: Nevím… kdo by se s tím počítal… Počet sňatků nezjistíte v žádné centrální evidenci, nedoklikáte se k němu na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Jaké má kniha
Satyr a nymfičky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ludvík Hess: Satyr a nymfičky

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 189 Kč

Satyr a nymfičky - Ludvík Hess Nesčetněkrát mi ženy, o něž jsem se ucházel, položily otázku: Kolikrát jsi byl ženatý? Odpovídal jsem po pravdě: Nevím… kdo by se s tím počítal… Počet sňatků nezjistíte v žádné centrální evidenci, nedoklikáte se k němu na internetu. A tak jsem jej zveřejnil v této knížce. Nemyslete si ovšem, milí čtenáři, že jsem své ženy čísloval a že jejich sumu snadno zjistíte nahlédnutím do poslední kapitoly. Ne, ne, knížku je potřeba přečíst nebo minimálně pečlivě celou prolistovat s tužkouv » ... a dál?

Produkt Ludvík Hess: Satyr a nymfičky

Ludvík Hess: Satyr a nymfičky - parametry

Název produktu: Ludvík Hess: Satyr a nymfičky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Satyr a nymfičky - až příliš důvěrná zpověď zakladatele babyboxů - Ludvík Hesse. Nesčetněkrát mi ženy, o něž jsem se ucházel, položily otázku: Kolikrát jsi byl ženatý? Odpovídal jsem po pravdě: Nevím… kdo by se s tím počítal… Počet sňatků nezjistíte v žádné centrální evidenci, nedoklikáte se k němu na internetu. A tak jsem jej zveřejnil v této knížce. Nemyslete si ovšem, milí čtenáři, že jsem své ženy čísloval a že jejich sumu snadno zjistíte nahlédnutím do poslední kapitoly. Ne, ne, knížku je potřeba přečíst nebo minimálně pečlivě celou prolistovat s tužkou v ruce a dělat si čárky. Zeptáte-li se mě, autora knížky, kolik jsem mělžen, nedokážu odpovědět, musel bych si vzít tužku, listovat a dělat si čárky… Seznam žen by nevydal ani při nejlepší vůli na knížku, a tak jsem jej proložil příběhy mnohdy až příliš důvěrnými. Kdo by se dnes veřejně ubil známostí se synem a vnučkami posledního generálního tajemníka ÚV KSČ…? Kdo by popsal, jakou cennou službu mu generální tajemník poskytl doslova v posledních dnech svého vládnutí…? Publikace: Satyr a nymfičky - až příliš důvěrná zpověď zakladatele babyboxů - Ludvík Hesse. PETRKLÍČ - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem lesklá - 112 str. - ISBN: 80-7229-192-0 - Kniha Ludvík HessPETRKLÍČ 2008Kniha, čeština, 112 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.