Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ludvík Eger: Vzdělávání dospělých a ICT

Učebnice/Odborná literatura

Ludvík Eger: Vzdělávání dospělých a ICT

Hodnocení: 1x
  • 4

Vzdělávání dospělých a ICT - Ludvík Eger. Autor publikace, doc. PaedDr. Ludvík Eger, CSc., patří mezi první české experty, jež se ve své práci zaměřili na uplatňování informačních a komunikačních technologií ve vzdělávání. Řadu let se zabýval rozvojem e-learningu a kombinované a distanční formy studia jak v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vzdělávání dospělých a ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ludvík Eger: Vzdělávání dospělých a ICT koupíte i tady

Specifikace Ludvík Eger: Vzdělávání dospělých a ICT

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 102 Kč

Autor publikace, doc. PaedDr. Ludvík Eger, CSc., patří mezi první české experty, jež se ve své práci zaměřili na uplatňování informačních a komunikačních technologií ve vzdělávání. Řadu let se zabýval ... a dál?

Produkt Ludvík Eger: Vzdělávání dospělých a ICT

Ludvík Eger: Vzdělávání dospělých a ICT - parametry

Název produktu: Ludvík Eger: Vzdělávání dospělých a ICT
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 102 Kč
Maximální cena: 158 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vzdělávání dospělých a ICT - Ludvík Eger. Autor publikace, doc. PaedDr. Ludvík Eger, CSc., patří mezi první české experty, jež se ve své práci zaměřili na uplatňování informačních a komunikačních technologií ve vzdělávání. Řadu let se zabýval rozvojem e-learningu a kombinované a distanční formy studia jak v mezinárodní kooperaci s využitím projektů EU Comenius, Leonardo, Equal aj., tak i v národních projektech či přímo v kooperaci s podniky a dalšími organizacemi. Aktuálně se věnuje výzkumu v oblasti řízení vzdělávacích projektů s týmem ze ZČU v Plzni a rozvoji andragogiky a zejména didaktiky ve vzdělávání dospělých na Filozofické fakultě UK v Praze. Předložená monografie navazuje zejména na jeho publikaci Technologie vzdělávání dospělých (2005) a mimo jiné prezentuje část autorova desk research věnovaného vzdělávání dospělých a ICT. Odborníci v oblasti rozvoje lidských zdrojů v publikaci najdou nejenom přehled současných přístupů k e-learningu a blended learningu, ale i rozpracování témat, která v naší odborné literatuře ve vztahu k e-learningu nejsou zatím v odborné literatuře dostatečně reflektovaná. Jedná se např. o pojetí blended learningu s využitím řady různých forem či pojednání o aplikacích teorií učení při přípravě vzdělávacích kurzů nebo upozornění na měnící se role učitele – lektora, ale i studenta – účastníka. Významná pozornost je věnovaná evaluaci e-learningu. V závěru publikace je zveřejněn výstup výzkumu zaměřeného na predikci e-learningu se zaměřením na ČR. Vzdělávání dospělých a ICT - Ludvík Eger od nakladatelství Ing. Ota Rubner - NAVA v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.