Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ludmila Vaňková: Trůn patří rytířům

Knihy

Ludmila Vaňková: Trůn patří rytířům

Hodnocení: 0x
  • 4

Přemyslovci 3 - Trůn patří rytířům - Ludmila Vaňková Nová řada královských ság Ludmily Vaňkové PŘEMYSLOVCI pokračuje třetí knihou TRŮN PATŘÍ RYTÍŘŮM (1231-1271) a spojuje romány Zapomenutý král a Král železný, král zlatý. Třetí díl historické ságy Přemyslovci zachycuje velké půlstoletí českého království, které ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.55713
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Trůn patří rytířům
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Ludmila Vaňková: Trůn patří rytířům

Specifikace Ludmila Vaňková: Trůn patří rytířům

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 325 Kč

Kniha - autor Ludmila Vaňková, 576 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá. Nová řada královských ság Ludmily Vaňkové PŘEMYSLOVCI pokračuje třetí knihou TRŮN PATŘÍ RYTÍŘŮM (1231-1271) a spojuje romány Zapomenutý král a Král železný, král zlatý. Třetí díl historické ságy Přemyslovci zachycuje velké půlstoletí českého království, které nepoznalo žádné porážky a vzkvétalo, i když bylo často v ohrožení a sousední země stíhala pohroma za pohromou. Václav I. převzal dědičné království po svém otci už jako velmoc a jeho » ... a dál?

Produkt Ludmila Vaňková: Trůn patří rytířům

Ludmila Vaňková: Trůn patří rytířům - parametry

Název produktu: Ludmila Vaňková: Trůn patří rytířům
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 325 Kč
Maximální cena: 474 Kč
Ušetríte až: 149 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přemyslovci 3 - Trůn patří rytířům - Ludmila Vaňková Nová řada královských ság Ludmily Vaňkové PŘEMYSLOVCI pokračuje třetí knihou TRŮN PATŘÍ RYTÍŘŮM (1231-1271) a spojuje romány Zapomenutý král a Král železný, král zlatý. Třetí díl historické ságy Přemyslovci zachycuje velké půlstoletí českého království, které nepoznalo žádné porážky a vzkvétalo, i když bylo často v ohrožení a sousední země stíhala pohroma za pohromou. Václav I. převzal dědičné království po svém otci už jako velmoc a jeho syn Přemysl II. vytvořil přemyslovskou říši sahající od moře k moři a mohl pomýšlet na císařskou korunu. Oba byli opravdoví rytíři své doby, ctili spravedlnost, ochraňovali poddané a rozmnožovali bohatství své země. Vzniklo mnoho nových staveb, rozrůstala se města a jiná byla založena, kvetl obchod i řemesla a vojsko dokázalo zemi vždy ubránit. Vyprávění Ludmily Vaňkové je neobyčejně poutavé a mimořádně objevné. Poskládala do souvislostí útržkovité zprávy kronikářů z celé Evropy, a tak se o historických postavách, které vytvořila díky své fantazii a vypravěčskému umění, čtenář dozví mnohem víc než pouhé útržky a prožije s rytířskými hrdiny jejich dobrodružství téměř naživo. z kategorie Knihy | Beletrie | Historické romány od Šulc a Švarc naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Ludmila Vaňková: Trůn patří rytířům

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.