Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Ludmila Selingerová, Eva Koupová: Pod vodní hladinou

Knihy pro děti a mládež

Ludmila Selingerová, Eva Koupová: Pod vodní hladinou

Hodnocení: 1x
  • 4

Pohádky s ploutvičkami. Zprostředkujte dětem předškolního a mladšího školního věku pohádkovou formou svět vodních živočichů. Získají tak hlubší zájem o přírodu. Poselství jednotlivých pohádek v dětech probouzí zásady slušného chování a morálky. Dítě se může vžít do jednotlivých pohádkových hrdinů v podobě zvířat - ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Pod vodní hladinou
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ludmila Selingerová, Eva Koupová: Pod vodní hladinou koupíte i tady

Specifikace Ludmila Selingerová, Eva Koupová: Pod vodní hladinou

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 71 Kč

Zprostředkujte dětem předškolního a mladšího školního věku pohádkovou formou svět vodních živočichů. Získají tak hlubší zájem o přírodu. Poselství jednotlivých pohádek v dětech probouzí zásady slušného chování a morálky. Dítě se může vžít do jednotlivých pohádkových hrdinů v podobě zvířat - konfrontací s jejich životními situacemi a svými vlastními zkušenostmi může nalézt řešení mnoha svých všednodenních problémů. Jednoduchá témata nabízí možnost k další hravé činnosti či pokračujícímu rozhovoru. Příběhy jsou » ... a dál?

Produkt Ludmila Selingerová, Eva Koupová: Pod vodní hladinou

Ludmila Selingerová, Eva Koupová: Pod vodní hladinou - parametry

Název produktu: Ludmila Selingerová, Eva Koupová: Pod vodní hladinou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 127 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pohádky s ploutvičkami. Zprostředkujte dětem předškolního a mladšího školního věku pohádkovou formou svět vodních živočichů. Získají tak hlubší zájem o přírodu. Poselství jednotlivých pohádek v dětech probouzí zásady slušného chování a morálky. Dítě se může vžít do jednotlivých pohádkových hrdinů v podobě zvířat - konfrontací s jejich životními situacemi a svými vlastními zkušenostmi může nalézt řešení mnoha svých všednodenních problémů. Jednoduchá témata nabízí možnost k další hravé činnosti či pokračujícímu rozhovoru. Příběhy jsou doplněny dvěma typy ilustrací - realistickou kresbou podle fotografie a také milými skrytě vtipnými ilustracemi doplňujícími děj. Z obsahu  Skokan – žabí princ  Marnotratný kapr  Obluda z vodního pralesa  Candát vegetariánem  Pyšná slunečnice  Škeble a tajemství  Vranka a dušička  Rybí pohádka  V pohádkách vystupují a takto ve skutečnosti vypadají O autorovi Ludmila Selingerová  Pozitivní vztah k přírodě a snaha hluboce ji poznat autorku provázejí od dětství. Celá její rodina má k přírodě rovněž silnou vazbu - několik jejích členů dokonce pracuje v zoologické zahradě, další je entomolog. Po ukončení pedagogického vzdělání pracuje jako třídní učitelka v mateřské škole. Získala také zkušenosti v práci s mentálně postiženými klienty.  V roce 2013 se jako textařka písní podílela na vzniku cd Do Afriky nejen za pohádkou pro UNICEF.  V pohádkách autorka skloubila svoje vědomosti se zábavou a humorem. Zároveň jsou dětem předkládána základní morální témata, která mohou snadno aplikovat na vlastní prožitky (šikana, pomoc, problematika soutěžení atd.). Tematické poznámky poskytnou dítěti, rodičům i učitelům pozitivní zpětnou vazbu a možnost další činnosti, spojené s příběhem. Mgr. Eva del Risco Koupová (ilustrátorka) po absolutoriu na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity v Ostravě se věnuje volné umělecké tvorbě, v rámci výtvarné pedagogiky realizacím tematických výtvarných dílen či psaní článků, a také ilustrování dětských knih. Z její tvorby jmenujme ilustrace pohádkových knížek O deštníku Karlovi, O cestě skřítka Tatatuka nebo Včelka Sluněnka. S jejími ilustracemi se setkáme mimo jiné v časopise Pastelka. Johana Selingerová (realistické obrázky)  Celý život se věnuje realistické kresbě a malbě. Vystudovala obor Umělecký dřevořezbář a restaurátor starožitného nábytku, 10 let navštěvovala výtvarné kurzy. Zabývá se také tvorbou šperků a módních doplňků. Svůj vztah k přírodě ještě prohloubila při práci v pražské ZOO.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.