Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ludmila Konopková, Věra Tenčlová: Český jazyk pro 2.ročník základní školy

Učebnice/Odborná literatura

Ludmila Konopková, Věra Tenčlová: Český jazyk pro 2.ročník základní školy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Český jazyk pro 2.ročník základní školy - Ludmila Konopková, Věra Tenčlová. Učebnice je součástí řady, ve které autorky vycházejí z klasických metod výkladu a používají přitom moderní prvky – hádanky, křížovky apod. Je bohatě barevně ilustrovaná. Předností řady je propojenost výkladu gramatiky a slohu, což vede k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.66667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ludmila Konopková, Věra Tenčlová: Český jazyk pro 2.ročník základní školy koupíte i tady

Specifikace Ludmila Konopková, Věra Tenčlová: Český jazyk pro 2.ročník základní školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 77 Kč

Učebnice je součástí řady, ve které autorky vycházejí z klasických metod výkladu a používají přitom moderní prvky – hádanky, křížovky apod. Je bohatě barevně ilustrovaná. Předností řady je propojenost výkladu gramatiky a slohu, což vede k rozvíjení komunikativních dovedností žáků a k zdokonalování mluveného i psaného projevu. Z obsahu učiva: Věta, Slovo, Slabika, Hláska a písmeno. ... a dál?

Produkt Ludmila Konopková, Věra Tenčlová: Český jazyk pro 2.ročník základní školy

Ludmila Konopková, Věra Tenčlová: Český jazyk pro 2.ročník základní školy - parametry

Název produktu: Ludmila Konopková, Věra Tenčlová: Český jazyk pro 2.ročník základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Český jazyk pro 2.ročník základní školy - Ludmila Konopková, Věra Tenčlová. Učebnice je součástí řady, ve které autorky vycházejí z klasických metod výkladu a používají přitom moderní prvky – hádanky, křížovky apod. Je bohatě barevně ilustrovaná. Předností řady je propojenost výkladu gramatiky a slohu, což vede k rozvíjení komunikativních dovedností žáků a k zdokonalování mluveného i psaného projevu. Z obsahu učiva: Kde se píše ě?, Spojujeme slova a věty, Třídíme souhlásky, Poznáváme a třídíme další slova, Párové souhlásky. Český jazyk pro 2.ročník základní školy - Ludmila Konopková, Věra Tenčlová od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Učebnice vycházejí z klasických metod výkladu s použitím moderních prvků – hádanek, křížovek apod.

Jsou hravé, tvůrčí, bohatě barevně ilustrované.

Předností řady je propojenost výkladu gramatiky a slohu, což vede k rozvíjení komunikativních dovedností žáků a ke zdokonalování mluveného i psaného projevu.

Z obsahu učiva: Věta, Slovo, Slabika, Hláska a písmeno.

Mají schvalovací doložku MŠMT.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.