MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen Luděk Švorc, Petr Petříček: Na vlnách netu

Knihy poezie

Luděk Švorc, Petr Petříček: Na vlnách netu

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788086912783

Na vlnách netu - Petr Petříček, Luděk Švorc. Básnická sbírka Na vlnách netu je experimentem. Najdete v ní otřesné úryvky z internetového zpravodajství, básnické reflexe na ně i krásné poetické fotografie. Proč taková směs? Zprávy z televize, stránek novin a internetu jsou spíš černou kronikou. Nevnímáme to již jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.52222
skladem

Jaké má kniha
Na vlnách netu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Luděk Švorc, Petr Petříček: Na vlnách netu

Specifikace Luděk Švorc, Petr Petříček: Na vlnách netu

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 94 Kč

Básnická sbírka Na vlnách netu je experimentem. Najdete v ní otřesné úryvky z internetového zpravodajství, básnické reflexe na ně i krásné poetické fotografie. Proč taková směs? Zprávy z televize, stránek novin a internetu jsou spíš černou kronikou. Nevnímáme to již jako "normální"? Nevzdalujeme se i přes stále dokonalejší komunikační sítě více a více vzájemnému porozumění? Verše autora nastavují zrcadlo současnému dění i zodpovědnosti každého z nás za to, v jakém světě žijeme. Zároveň přibližují svět, » ... a dál?

Produkt Luděk Švorc, Petr Petříček: Na vlnách netu

Luděk Švorc, Petr Petříček: Na vlnách netu - parametry

Název produktu: Luděk Švorc, Petr Petříček: Na vlnách netu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 94 Kč
Maximální cena: 132 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na vlnách netu - Petr Petříček, Luděk Švorc. Básnická sbírka Na vlnách netu je experimentem. Najdete v ní otřesné úryvky z internetového zpravodajství, básnické reflexe na ně i krásné poetické fotografie. Proč taková směs? Zprávy z televize, stránek novin a internetu jsou spíš černou kronikou. Nevnímáme to již jako „normální“? Nevzdalujeme se i přes stále dokonalejší komunikační sítě více a více vzájemnému porozumění? Verše autora nastavují zrcadlo současnému dění i zodpovědnosti každého z nás za to, v jakém světě žijeme. Zároveň přibližují svět, jaký by mohl být, a jednou určitě bude, až dokážeme žít více srdcem. Na vlnách netu - Petr Petříček, Luděk Švorc od nakladatelství Krigl v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Luděk Švorc, Petr Petříček: Na vlnách netu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.