Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Luděk Rychetník: Svobodný řád

Knihy naučná literatura

Luděk Rychetník: Svobodný řád

Hodnocení: 1x
  • 4

Svobodný řád - Rychetník Luděk Co můžeme my, občané, dělat s nízkou úrovní politiky jako správy věcí veřejných v naší zemi? Jaké jsou vnitřní příčiny trvalé vratkosti našeho státu, opakujících se selhání politických elit tváří v tvář kritickým situacím během 20. století, a naší „národní nesamo­zřejmosti“? Autor, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Svobodný řád
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Luděk Rychetník: Svobodný řád koupíte i tady

Specifikace Luděk Rychetník: Svobodný řád

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 69 Kč

Co můžeme my, občané, dělat s nízkou úrovní politiky jako správy věcí veřejných v naší zemi? Jaké jsou vnitřní příčiny trvalé vratkosti našeho státu, opakujících se selhání politických elit tváří v tv ... a dál?

Produkt Luděk Rychetník: Svobodný řád

Luděk Rychetník: Svobodný řád - parametry

Název produktu: Luděk Rychetník: Svobodný řád
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 69 Kč
Maximální cena: 106 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Svobodný řád - Rychetník Luděk Co můžeme my, občané, dělat s nízkou úrovní politiky jako správy věcí veřejných v naší zemi? Jaké jsou vnitřní příčiny trvalé vratkosti našeho státu, opakujících se selhání politických elit tváří v tvář kritickým situacím během 20. století, a naší „národní nesamo­zřejmosti“? Autor, ekonom působící dnes na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, s bohatými zkušenostmi života a působení ve Velké Británii, se zaměřuje na otázku organizace a fungování společnosti – otázku řádu. Právě úspěšnost fungování pravidel podmiňuje úspěšnost dané společnosti a kvalitu života v ní. Autor se ve svých analýzách opírá o výzkum provedený ve více než sto padesáti zemích světa a zohledňující úroveň řádu a svobody v nich. Svoboda souvisí s řádem, právě země s tradicí pevného a spraved­livého řádu se těší největší svobodě a stabilitě. Český stát a česká společnost se nachází na nestabilní periferii Evropy. Otevírají se před námi dvě cesty: sklouznutí do oblasti chaosu a zvůle, nebo cesta cílevědomé kultivace řádu. Obtížná cesta, která ale vede ke skutečně demokratickým a stabilním systémům. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Náboženství od Vyšehrad naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Luděk RychetníkÚvod do umění si vládnoutVyšehrad 2012, edice Moderní myšleníKniha, čeština, 128 stranAktuální příspěvek k diskusi o odpovědném občanství


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.