Lucky Reptile uvb osvětlení pro želvy
Lucky Reptile uvb osvětlení pro želvy

TOP 21 Lucky Reptile uvb osvětlení pro želvy

80%
od 1 170 Kč
UVB osvětlení pro vodní želvy

Nároky vodních želv na osvětlení jsou velmi specifické. Potřebují vysokou intenzitu světla, hodně tepla, aby se mohly vyhřát a osušit a zároveň optimální výdej UVB záření.

Většina akvaterárií pro vodní želvy je ze shora otevřená. Pokud to vezmeme v úvahu, bylo nutné modifikovat halidové lampy Bright Sun a vytvořit speciální typ pro osvětlování…

Znackova-krmiva.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 69 Kč Neznámá dodací lhůta
1 170 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Lucky Reptile uvb osvětlení pro želvy
Výrobce: Lucky Reptile
Minimální cena: 1 170 Kč
Maximální cena: 1 170 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

UVB osvětlení pro vodní želvy

Nároky vodních želv na osvětlení jsou velmi specifické. Potřebují vysokou intenzitu světla, hodně tepla, aby se mohly vyhřát a osušit a zároveň optimální výdej UVB záření.

Většina akvaterárií pro vodní želvy je ze shora otevřená. Pokud to vezmeme v úvahu, bylo nutné modifikovat halidové lampy Bright Sun a vytvořit speciální typ pro osvětlování vodních želv.

Bright Sun UV Turtle 100W je navržena tak, aby mohla být umístěna poměrně nízko k vyhřívajícím se želvám, směřovala teplo ke zvířatům a zbytečně ho nerozváděla po okolí a zároveň vydávala optimální dávky UVB záření.

Žárovky mají velmi silné sklo a nevadí jim tedy ojedinělé kapky vody, které se k nim mohou dostat.

Bright Sun UV Turtle je určena pro akvaterária s otevřeným stropem, nehodí se do malých, uzavřených nádrží!

Provozní podmínky jsou stejné jako u ostatních lamp řady Bright Sun. Doporučujeme za­pojení přes předřadník Bright Control PRO nebo Bright Control, jiné zapojení nemůže být výrobcem garantováno.

Ideální zapojení pomocí "plug and play" konektorů: Bright Sun UV Turtle + Bright Control PRO + Thermo Socket PRO. Při tomto zapojení do sebe pouze zacvaknete konektory a můžete začít systém ihned používat, není nutné žádné spojování kabelů el. vedení.

TIP: pokud chcete mít lampu Bright Sun umístěnou v reflektoru (krytu), zvolte místo Thermo Socket PRO sadu objímky s reflektorem a systémem „plug and play“.

Upozornění: lampy Bright Sun mohou být samozřejmě našroubovány i do obyčejné keramické objímky, takové zapojení však již vyžaduje určité zkušenosti s napojením kabelů. Předřadník je však vyžadován k provozu vždy. U nových sérií lamp Bright Sun byla výrobcem prodloužena záruka na 1 rok, oproti dřívějším 6 měsícům.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.