Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Luciano Floridi: Čtvrtá revoluce

Knihy

Luciano Floridi: Čtvrtá revoluce

Hodnocení: 0x
  • 4

Publikace: Čtvrtá revoluce Jak infosféra mění tvář lidské reality - Floridi Luciano. Vývoj informačních a komunikačních technologií (ICT) radikálně proměňuje nejen to, jak rozumíme světu a jak vzájemně komunikujeme, ale také způsob, jakým se díváme sami na sebe a jak chápeme svou vlastní povahu, existenci a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.57053
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Čtvrtá revoluce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Luciano Floridi: Čtvrtá revoluce

Specifikace Luciano Floridi: Čtvrtá revoluce

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 234 Kč

Kniha - autor Luciano Floridi, 274 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá. Jak infosféra mění tvář lidské realityVývoj informačních a komunikačních technologií (ICT) radikálně proměňuje nejen to, jak rozumíme světu a jak vzájemně komunikujeme, ale také způsob, jakým se díváme sami na sebe a jak chápeme svou vlastní povahu, existenci a odpovědnost. Rozšíření ICT tak představuje čtvrtou revoluci v dlouhém procesu přehodnocování základní podstaty a role lidstva ve vesmíru: jakožto lidstvo netvoříme nehybný střed » ... a dál?

Produkt Luciano Floridi: Čtvrtá revoluce

Luciano Floridi: Čtvrtá revoluce - parametry

Název produktu: Luciano Floridi: Čtvrtá revoluce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 234 Kč
Maximální cena: 304 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Čtvrtá revoluce Jak infosféra mění tvář lidské reality - Floridi Luciano. Vývoj informačních a komunikačních technologií (ICT) radikálně proměňuje nejen to, jak rozumíme světu a jak vzájemně komunikujeme, ale také způsob, jakým se díváme sami na sebe a jak chápeme svou vlastní povahu, existenci a odpovědnost. Rozšíření ICT tak představuje čtvrtou revoluci v dlouhém procesu přehodnocování základní podstaty a role lidstva ve vesmíru: jakožto lidstvo netvoříme nehybný střed vesmíru (kopernikovská revoluce), nelišíme se nijak mimořádně od zbytku zvířecího světa (darwinovská revoluce) a zdaleka nejsme sami pro sebe ve svém vědomí zcela transparentní (freudovská revoluce). ICT nám nyní dávají najevo, že nepředstavujeme izolované, odpojené činitele, ale informační organismy, kteří spolu s jinými druhy těchto činitelů sdílejí globální prostředí, v konečném pohledu utvářené z informací, takzvanou infosféru (Turingova revoluce). Publikace: Čtvrtá revoluce Jak infosféra mění tvář lidské reality - Floridi Luciano.


Přidat recenzi pro Luciano Floridi: Čtvrtá revoluce

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.