Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lucia Capacchione: Tvořivý deník pro děti

Knihy naučná literatura

Lucia Capacchione: Tvořivý deník pro děti

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Tvořivý deník pro děti - společník pro rodiče, učitele a vychovatele - Lucia Capacchione. Společník pro rodiče, učitele a vychovatele Děti by měly od nejútlejšího věku rozvíjet svou kreativitu, učit se sdílet své nejniternější zážitky, myšlenky a třeba i pocity ze svých případných onemocnění. Lucia ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lucia Capacchione: Tvořivý deník pro děti koupíte i tady

Specifikace Lucia Capacchione: Tvořivý deník pro děti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 77 Kč

Autorka této knihy nabízí dětem bezpečné prostředí, aby mohly ve svých pocitech, prožitcích, intuici a snech hledat a nalézat skrytý poklad. Díky tomu, že součástí její metody vedení deníku není ani z ... a dál?

Produkt Lucia Capacchione: Tvořivý deník pro děti

Lucia Capacchione: Tvořivý deník pro děti - parametry

Název produktu: Lucia Capacchione: Tvořivý deník pro děti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 133 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Tvořivý deník pro děti - společník pro rodiče, učitele a vychovatele - Lucia Capacchione. Společník pro rodiče, učitele a vychovatele

Děti by měly od nejútlejšího věku rozvíjet svou kreativitu, učit se

sdílet své nejniternější zážitky, myšlenky a třeba i pocity ze

svých případných onemocnění. Lucia Capacchione ,která je pedagožkou

a uměleckou terapeutkou, podává návod, jak mohou dospělí pomoci

rozvoji svých dětí.Připravila řadu nápadů a cvičení, pomocí kterých

děti rozvinou – na základě psaní a kreslení – své jazykové

schopnosti a to do deníku, jehož obsah bude pro všechny ostatní

osoby bez rozdílu věku naprosto tajný.Tím je zaručena intimita

sdělení dítěte a jeho naprosto bezstarostné používání deníku. Publikace: Tvořivý deník pro děti - společník pro rodiče, učitele a vychovatele - Lucia Capacchione. Anotace: Autorka této knihy nabízí dětem bezpečné prostředí, aby mohly ve svých pocitech, prožitcích, intuici a snech hledat a nalézat skrytý poklad. Díky tomu, že součástí její metody vedení deníku není ani známkování, ani kritika a práce na těchto cvičeních je zcela dobrovolná a bezpečná, děti se mohou uvolnit a s radostí využít tento deník jako nástroj k sebepoznání a sebevyjádření. Sedmdesát dva cvičných úkolů vedení deníku, která jsou obsahem této knihy, nabízí dětem od mateřské školky až po druhý stupeň základních škol jednoduché a příjemné návody, jak vyjádřit své pocity a myšlenky, jak získat z psaní a kreslení pocit uspokojení, jak vytvořit ze sebepozorování a přemýšlení osobní návyk a jak posílit pozitivní vlastní obraz. Autor: Capacchione Lucia; Kniha nabízí 72 kreativních návodů a cvičení, která podporují u vašeho dítěte tvořivost, sebedůvěru a schopnosti se učit. (společník pro rodiče, učitele a vychovatele)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.