Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Luboš Xaver Veselý: Jak jsem potkal hubnutí, aneb můj rok s Lindou

Knihy

Luboš Xaver Veselý: Jak jsem potkal hubnutí, aneb můj rok s Lindou

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Jak jsem potkal hubnutí aneb Můj rok s Lindou - Luboš Xaver Veselý. Populární moderátor Luboš Xaver Veselý se rozhodl k závažnému kroku. Ke kroku ke kterému se čas od času odhodlává každý z nás. Shodit přebytečná kila. Ale jak? Na to odpovídá tato kniha, která sleduje Xaverovu cestu od úplného začátku. Tato kniha ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Jaké má kniha
Jak jsem potkal hubnutí..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Luboš Xaver Veselý: Jak jsem potkal hubnutí, aneb můj rok s Lindou

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 199 Kč

Jak jsem potkal hubnutí aneb Můj rok s Lindou - Luboš Xaver Veselý Populární moderátor Luboš Xaver Veselý se rozhodl k závažnému kroku. Ke kroku ke kterému se čas od času odhodlává každý z nás. Shodit přebytečná kila. Ale jak? Na to odpovídá tato kniha, která sleduje Xaverovu cestu od úplného začátku. Tato kniha nevznikla proto, aby se o ní museli za pár let učit maturanti. Spíš proto, aby pomohla, pobavila a ukázala cestu. Získá-li člověk novou zkušenost, nemá na nic čekat, ale naopak se o ni podělit. Xaverovu » ... a dál?

Produkt Luboš Xaver Veselý: Jak jsem potkal hubnutí, aneb můj rok s Lindou

Luboš Xaver Veselý: Jak jsem potkal hubnutí, aneb můj rok s Lindou - parametry

Název produktu: Luboš Xaver Veselý: Jak jsem potkal hubnutí, aneb můj rok s Lindou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Jak jsem potkal hubnutí aneb Můj rok s Lindou - Luboš Xaver Veselý. Populární moderátor Luboš Xaver Veselý se rozhodl k závažnému kroku. Ke kroku ke kterému se čas od času odhodlává každý z nás. Shodit přebytečná kila. Ale jak? Na to odpovídá tato kniha, která sleduje Xaverovu cestu od úplného začátku. Tato kniha nevznikla proto, aby se o ní museli za pár let učit maturanti. Spíš proto, aby pomohla, pobavila a ukázala cestu. Získá-li člověk novou zkušenost, nemá na nic čekat, ale naopak se o ni podělit. Xaverovu zkušenost s hubnutím a změnou životního stylu najdete v této knize. Její stránky jsou ukázkou toho jakou životní změnu může způsobit velká motivace. Pro autora osobně, byl touto motivací program linda-linie. Za necelý rok zhubnul 26,6 kg. Všem, kteří se pustí do hubnutí s programem linda-linie drží palce. Když se to povede, zažije každý dlouho trvající radost… Jak jsem potkal hubnutí aneb Můj rok s Lindou - Luboš Xaver Veselý od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.