Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Luboš Dörfl: Zákon o znalcích a tlumočnících Komentář

Učebnice/Odborná literatura

Luboš Dörfl: Zákon o znalcích a tlumočnících Komentář

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Zákon o znalcích a tlumočnících. Komentář - Dörfl L.. Se znalci, tlumočníky i znaleckými ústavy se zcela běžně setkáváme při přípravě smluv, při obchodních jednáních i v rámci nejrůznějších správních nebo soudních řízení. Protože jsou opravdu takřka každodenní součástí našeho života, je potřebné dozvědět ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Luboš Dörfl: Zákon o znalcích a tlumočnících Komentář koupíte i tady

Specifikace Luboš Dörfl: Zákon o znalcích a tlumočnících Komentář

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 433 Kč

Se znalci, tlumočníky i znaleckými ústavy se zcela běžně setkáváme při přípravě smluv, při obchodních jednáních i v rámci nejrůznějších správních nebo soudních řízení. Protože jsou opravdu takřka každ ... a dál?

Produkt Luboš Dörfl: Zákon o znalcích a tlumočnících Komentář

Luboš Dörfl: Zákon o znalcích a tlumočnících Komentář - parametry

Název produktu: Luboš Dörfl: Zákon o znalcích a tlumočnících Komentář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 433 Kč
Maximální cena: 447 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Zákon o znalcích a tlumočnících. Komentář - Dörfl L.. Se znalci, tlumočníky i znaleckými ústavy se zcela běžně setkáváme při přípravě smluv, při obchodních jednáních i v rámci nejrůznějších správních nebo soudních řízení. Protože jsou opravdu takřka každodenní součástí našeho života, je potřebné dozvědět se o jejich činnosti co nejvíce. První vydání komentáře k zákonu o znalcích a tlumočnících tyto znalosti zprostředkovává, a to velmi podrobným a vyčerpávajícím výkladem nejen samotného zákona, ale i jeho prováděcí vyhlášky. Autor erudovaně vysvětluje jednotlivá ustanovení a nalézá odpovědi na otázky, kdo znalci a tlumočníci jsou, kdo a jak se jimi může stát, co je jejich činností podle zákona a jaká má tato činnost pravidla. Kromě uceleného výkladu současné právní úpravy autor podává také historický ( od roku 1949 ) přehled, srovnání našich předpisů ohledně této otázky s rakouskými a "pohled do budoucnosti" - jak by měla vypadat připravovaná novela zákona. Kniha je doplněna jak citacemi literatury, tak judikatury, věcným rejstříkem. Poslouží proto nejen samotným znalcům, tlumočníkům a znaleckým ústavům, ale rovněž soudcům všech typů soudů, advokátům a v neposlední řadě i všem občanům a institucím, které se hodlají na znalce či tlumočníky obrátit se svým problémem. Publikace: Zákon o znalcích a tlumočnících. Komentář - Dörfl L.. Zákon o znalcích ...TZK118 - Beckovy texty zákonů s komentářem - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 192 Luboš DörflBeckovy texty zákonů s komentářemC.H.BECKKniha, čeština, 192 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.