Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Lubomír Vondráček, Vladimíra Dvořáková: Pochybení a sankce při poskytování lékařské péče

Knihy

Lubomír Vondráček, Vladimíra Dvořáková: Pochybení a sankce při poskytování lékařské péče

Hodnocení: 0x
  • 4

Autor : Vladimíra Dvořáková, Lubomír Vondráček, Autor (právník a lékař) upozorňuje poutavým a čtivým způsobem na problémy, které se mohou stát každému lékaři, nebude-li dodržovat právní zásady svého povolání. Knihu využijí jak začínající lékaři (i studenti medicíny), tak zkušení odborníci ze všech oborů pracujících v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Pochybení a sankce při ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lubomír Vondráček, Vladimíra Dvořáková: Pochybení a sankce při poskytování lékařské péče

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 90 Kč

Autor (právník a lékař) upozorňuje poutavým a čtivým způsobem na problémy, které se mohou stát každému lékaři, nebude-li dodržovat právní zásady svého povolání. Knihu využijí jak začínající lékaři (i studenti medicíny), tak zkušení odborníci ze všech oborů pracujících v lůžkových i ambulantních zdravotnických zařízeních. Publikace podává v obecné části lékařům potřebné informace týkajících se práva, v části speciální pak ukazuje na konkrétních případech skutečného nebo domnělého pochybení, čeho se vyvarovat a jak » ... a dál?

Produkt Lubomír Vondráček, Vladimíra Dvořáková: Pochybení a sankce při poskytování lékařské péče

Lubomír Vondráček, Vladimíra Dvořáková: Pochybení a sankce při poskytování lékařské péče - parametry

Název produktu: Lubomír Vondráček, Vladimíra Dvořáková: Pochybení a sankce při poskytování lékařské péče
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 90 Kč
Maximální cena: 90 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Vladimíra Dvořáková, Lubomír Vondráček, Autor (právník a lékař) upozorňuje poutavým a čtivým způsobem na problémy, které se mohou stát každému lékaři, nebude-li dodržovat právní zásady svého povolání. Knihu využijí jak začínající lékaři (i studenti medicíny), tak zkušení odborníci ze všech oborů pracujících v lůžkových i ambulantních zdravotnických zařízeních. Publikace podává v obecné části lékařům potřebné informace týkajících se práva, v části speciální pak ukazuje na konkrétních případech skutečného nebo domnělého pochybení, čeho se vyvarovat a jak při kolizi postupovat.Druh sortimentu : eKniha, Pochybení a sankce při poskytování lékařské péče, Jazyk : Čeština, Počet stran : 76


Přidat recenzi pro Lubomír Vondráček, Vladimíra Dvořáková: Pochybení a sankce při poskytování lékařské péče

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.