Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lubomír Tyllner: Lidová kultura

Knihy naučná literatura

Lubomír Tyllner: Lidová kultura

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Lidová kultura . Biografická část - Lubomír Tyllner. Národopisná encyklopedie Čech, Moravy a Slezska je uspořádána do dvou částí a tří svazků. První část je věnována osobnostem, druhá věcné a teoretické problematice. Encyklopedie je určena všem zájemcům o tradiční kulturu českého etnika i jiných etnik na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Lidová kultura
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lubomír Tyllner: Lidová kultura koupíte i tady

Specifikace Lubomír Tyllner: Lidová kultura

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 260 Kč

Národopisná encyklopedie Čech, Moravy a Slezska je uspořádána do dvou částí a tří svazků. První část je věnována osobnostem, druhá věcné a teoretické problematice. Encyklopedie je určena všem zájemcům ... a dál?

Produkt Lubomír Tyllner: Lidová kultura

Lubomír Tyllner: Lidová kultura - parametry

Název produktu: Lubomír Tyllner: Lidová kultura
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 89 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Lidová kultura . Biografická část - Lubomír Tyllner. Národopisná encyklopedie Čech, Moravy a Slezska je uspořádána do dvou částí a tří svazků. První část je věnována osobnostem, druhá věcné a teoretické problematice. Encyklopedie je určena všem zájemcům o tradiční kulturu českého etnika i jiných etnik na našem území. Uplatnění proto nalezne jak u odborníků, tak u široké veřejnosti.Texty hesel v abecedním pořádku doplňuje bohatý doprovodný materiál (fotografie, kresby, mapy, notové záznamy), přehledy literatury k jednotlivým heslům a rejstříky. Téměř stočlenný kolektiv autorů vytvořil na 2 800 hesel, v nichž postihuje historii a teorii oboru, hmotnou a duchovní kulturu, folklór, lidové umění, etnickou problematiku českých zemí a také životopisné portréty badatelů, sběratelů, literátů, hudebníků, výtvarných umělců, kteří se kulturou a způsobem života českého etnika zabývali. Čtenář zde nalezne rozsáhlé soubory textů o národopisných regionech, lidové architektuře, krojích, pohádkách, pověstech, lidových písních a tancích, o hudebních nástrojích, zvycích a obyčejích, o řemeslech, lidovém výtvarném umění, lidovém zemědělství, stravě, o projevech kultu a lidové zbožnosti Publikace: Lidová kultura . Biografická část - Lubomír Tyllner. Lubomír TyllnerNárodopisná encyklopedie Čech, Moravy a SlezskaMladá fronta 2007Kniha, čeština, 288 stranZákladní syntéza o české lidové kultuře Lidová kultura Biografická čás - Národopisná encyklopedie Čech, Moravy a Slezska - Mladá fronta - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez p


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.