Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Lubomír Teprt, Halina Pawlowská: Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let

Próza - beletrie

Lubomír Teprt, Halina Pawlowská: Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let

Hodnocení: 1x
  • 4

Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let - Lubomír Teprt, Halina Pawlowská. Proč Halině tak chutná život? Vesele a s láskou o početné rodině a jejích 100 receptů, abychom tu byli do stovky. Mé mámě je devadesát tři, táta umřel v devadesáti. Ze šestnácti mých strýců ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lubomír Teprt, Halina Pawlowská: Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let koupíte i tady

Specifikace Lubomír Teprt, Halina Pawlowská: Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 182 Kč

Mé mámě je devadesát tři, táta umřel v devadesáti. Ze šestnácti mých strýců a tet z tohoto světa nejdřív odešla teta Marika. Bylo jí teprve osmdesát osm, rekordmanem je strýc Bohdan, nedávno oslavil sto dva let. A tak jsem se mámy zeptala: Mami, co mám dělat, abych žila tak dlouho jako vy? A máma mi řekla: Jez to, co jedla tvá rodina! A pak nejen, že tu budeš do sta, ale budeš mít i menší zadek! A proto jsem sebrala sto receptů svých příbuzných a nabízím nám všem chutný elixír na dlouhý život. ... a dál?

Produkt Lubomír Teprt, Halina Pawlowská: Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let

Lubomír Teprt, Halina Pawlowská: Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let - parametry

Název produktu: Lubomír Teprt, Halina Pawlowská: Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 182 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let - Lubomír Teprt, Halina Pawlowská. Proč Halině tak chutná život? Vesele as láskou opočetné rodině ajejích 100 receptů, abychom tu byli do stovky. Mé mámě je devadesát tři, táta umřel vdevadesáti. Ze šestnácti mých strýců atet ztohoto světa nejdřív odešla teta Marika. Bylo jí teprve osmdesát osm, rekordmanem je strýc Bohdan, nedávno oslavil sto dva let. Atak jsem se mámy zeptala: „Mami, co mám dělat, abych žila tak dlouho jako vy?“ Amáma mi řekla: „Jez to, co jedla tvá rodina! Apak nejen, že tu budeš do sta, ale budeš mít imenší zadek!“ Aproto jsem sebrala sto receptů svých starých příbuzných anabízím nám všem moc chutný elixír na dlouhý aveselý život! Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let - Lubomír Teprt, Halina Pawlowská od nakladatelství ALBATROS v kategorii | Humor a satira za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.