Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Lubomír Slavíček, Lukáš Konečný: Libellus Amicorum Beket Bukovinská

Knihy osobnosti a fakta

Lubomír Slavíček, Lukáš Konečný: Libellus Amicorum Beket Bukovinská

Hodnocení: 1x
  • 4

Libellus Amicorum Beket Bukovinská - Lukáš Konečný, Lubomír Slavíček, kolektiv autorů. Významnou publikací, kterou Ústav dějin umění AV ČR v roce 2013 vydal, je obsáhlý sborník připravený k životnímu jubileu Beket Bukovinské, mezinárodně uznávané specialistky na umělecké řemeslo doby císaře Rudolfa II. a na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Libellus Amicorum Beket..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lubomír Slavíček, Lukáš Konečný: Libellus Amicorum Beket Bukovinská koupíte i tady

Specifikace Lubomír Slavíček, Lukáš Konečný: Libellus Amicorum Beket Bukovinská

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 202 Kč

Významnou publikací, kterou Ústav dějin umění AV ČR v roce 2013 vydal, je obsáhlý sborník připravený k životnímu jubileu Beket Bukovinské, mezinárodně uznávané specialistky na umělecké řemeslo doby cí ... a dál?

Produkt Lubomír Slavíček, Lukáš Konečný: Libellus Amicorum Beket Bukovinská

Lubomír Slavíček, Lukáš Konečný: Libellus Amicorum Beket Bukovinská - parametry

Název produktu: Lubomír Slavíček, Lukáš Konečný: Libellus Amicorum Beket Bukovinská
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 202 Kč
Maximální cena: 290 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Libellus Amicorum Beket Bukovinská - Lukáš Konečný, Lubomír Slavíček, kolektiv autorů. Významnou publikací, kterou Ústav dějin umění AV ČR v roce 2013 vydal, je obsáhlý sborník připravený k životnímu jubileu Beket Bukovinské, mezinárodně uznávané specialistky na umělecké řemeslo doby císaře Rudolfa II. a na problematiku císařovy kunstkomory. Do sborníku přispěly dvě desítky badatelů jak domácích (kromě obou editorů Polana Bregantová, Sylva Dobalová, Eliška Fučíková, Charlotta Kotíková, Vojtěch Lahoda, Martin Mádl, Ivan Muchka, Ivo Purš, Štěpán Vácha, Hana Seifertová, Petr Wittlich), tak zahraničních badatelů (Günter Irmscher, Lars Olof Larsson, Dorothy Limouze, Sergius Michalski, Jürgen Müller, Madelon Simons, Ilja Veldman, Thea Vignau-Wilberg, Jürgen Zimmer). Příspěvky se vesměs vážou k období císaře Rudolfa II. a umění jeho doby, takže na rozdíl od průřezových "Festschriftů" lze očekávat, že tento svazek se stane organickou součástí základní literatury pro budoucí rudolfinské bádání. Libellus Amicorum Beket Bukovinská - Lukáš Konečný, Lubomír Slavíček, kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.