Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lubomír Mlčoch: Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot

Knihy naučná literatura

Lubomír Mlčoch: Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot

Hodnocení: 1x
  • 4

Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot - Lubomír Mlčoch. Monografie Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot je rozsáhlou studií institucionální ekonomie a křesťanské sociální etiky, která nabízí komplexní pohled na instituci rodiny ve společnosti. Popisuje ekonomii rodiny v její dlouhodobé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Ekonomie rodiny v promě..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lubomír Mlčoch: Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot koupíte i tady

Specifikace Lubomír Mlčoch: Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 120 Kč

Monografie Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot je rozsáhlou studií institucionální ekonomie a křesťanské sociální etiky, která nabízí komplexní pohled na instituci rodiny ve společnos ... a dál?

Produkt Lubomír Mlčoch: Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot

Lubomír Mlčoch: Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot - parametry

Název produktu: Lubomír Mlčoch: Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 89 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot - Lubomír Mlčoch. Monografie Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot je rozsáhlou studií institucionální ekonomie a křesťanské sociální etiky, která nabízí komplexní pohled na instituci rodiny ve společnosti. Popisuje ekonomii rodiny v její dlouhodobé dezintegraci, kdy byly postupně všechny funkce rodiny předávány trhu. Komparace jednotlivých modelů začíná u námi opuštěného modelu rodiny v reálném socialismu a pokračuje zkoumáním rodinné politiky Anglie, Spojených států amerických, Skandinávie, Německa, Francie a dalších evropských zemí. Ze srovnání a hodnocení dosažených výsledků rodinných politik vychází jako relativně nejuspokojivější model francouzský, nicméně i zde – jako všude v euroatlantickém okruhu – vyvstává potřeba řešit selhávání systémů, jež mají poskytovat zabezpečení na stáří. Studie dokládá, že samotná substituce dětí kapitálovými investicemi do penzijních fondů bez demografické rovnováhy nepředstavuje žádné řešení. Krizové vyústění hlavního proudu v ekonomii rodiny vede autora k otázkám filozofie poznání a bioetiky předávání života. Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot - Lubomír Mlčoch od nakladatelství Karolinum v kategorii | | Ekonomie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.