Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Louise L. Hay: Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat

Knihy

Louise L. Hay: Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat

Hodnocení: 26x
  • 4

Představitelka New Age medicíny, založené na principu léčby nemocí pomocí vnitřní duševní očisty, radí svým čtenářům pozitivní přístup k životu, který je jednak prevencí před různými onemocněními, ale i cestou k léčbě již propuklých chorob. Popis Úryvek z úvodu: V tomto nově přepracovaném vydání se s vámi chci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Louise L. Hay: Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat koupíte i tady

Specifikace Louise L. Hay: Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 112 Kč

Představitelka New Age medicíny, založené na principu léčby nemocí pomocí vnitřní duševní očisty, radí svým čtenářům pozitivní přístup k životu, který je jednak prevencí před různými onemocněními, ale i cestou k léčbě již propuklých chorob. ... a dál?

Produkt Louise L. Hay: Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat

Louise L. Hay: Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat - parametry

Název produktu: Louise L. Hay: Uzdrav své tělo - Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 140 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 26 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Představitelka New Age medicíny, založené na principu léčby nemocí pomocí vnitřní duševní očisty, radí svým čtenářům pozitivní přístup k životu, který je jednak prevencí před různými onemocněními, ale i cestou k léčbě již propuklých chorob. Popis Úryvek z úvodu:

V tomto nově přepracovaném vydání se s vámi chci podělit o jeden z důvodů, proč VÍM, že průběh choroby může být zvrácen prostou změnou vašeho myšlení.

Před lety mně lékaři sdělili, že mám rakovinu vaginy. S mými životními zkušenostmi, kdy jsem byla ve věku pěti let znásilněna a po celé dětství jsem byla týrána, nebylo divu, že se u mě vyvinula rakovina právě ve vaginální oblasti. V tu dobu jsem již několik let učila ostatní lidi, jak se mají léčit, a bylo mně tedy jasné, že se tu naskýtá možnost vyzkoušet si své léčebné metody v praxi na sobě.

Stejně jako každý jiný člověk, kterému bylo oznámeno, že má rakovinu, i já jsem zpočátku podlehla panice. Přesto jsem však věděla, že psychické léčení funguje. Byla jsem si vědoma, ž rakovina vzniká z pocitu odporu a zlosti, který v sobě člověk dlouhou dobu potlačuje a který nakonec doslova rozežírá celé jeho tělo, a věděla jsem tedy, že mě čeká mnoho psychické práce. Uvědomila jsem si, že pokud bych si nechala svůj nádor odstranit chirurgicky, aniž bych se přitom zbavila myšlenkových stereotypů, které ho vyvolaly, lékaři by byli nuceni odřezávat další a další kousky Louisy, až by žádná Louisa nezbyla. Pokud bych ale podstoupila operaci a zároveň očistila svou mysl od příčin rakovinného bujení, pak už by se nádor nevrátil. Když se rakovina nebo nějaká jiná choroba vrací znovu a znovu, nevěřím, že by to bylo kvůli tomu, že lékaři "nedali pryč všechno". Spíše je to tím, že pacient nezměnil své myšlenkové návyky.

Počet stran: 82

Rozměry: 140 x 195 mm

Vazba: vázaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také knihu

Miluj svůj život (Louise L. Hay) - dárkové vydání.

Další informace o knize Uzdrav své tělo naleznete v článku Uzdrav své tělo. Louise L. Hay. Původ nemocí a metafyzický způsob, jak je překonat. O knize nejlépe hovoří reakce čtenářek. Drahá Louise, "Miluji Vaši knihu UZDRAV SVÉ TĚLO. Nosím ji všude ve své kabelce, neustále se do ní dívám a dělím se o ni s mnoha přáteli.. "

"Kniha UZDRAV SVÉ TĚLO pro mě byla úchvatným. povznášejícím a povzbuzujícím materiálem ke čtení. Jsem zdravotní sestrou a velice mé zajímá, jak se postoje a přesvědčení lidí projevují na jejich zdravotním stavu.. ". V knize se autorka zabývá propojením mysli a těla a psychickými příčinami fyziologických poruch a onemocnění. Představuje zde pozitívni myšlenkový vzorec, jehož pomocí lze odvrátit chorobu a získat zpět ztracené zdraví. Vysvětluje, jak naše víra a myšlenky často vyvolávají emocionální problémy a fyziologické poruchy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.