Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Louise L. Hay: Myšlenky srdce - Poklad vnitřní moudrosti

Knihy

Louise L. Hay: Myšlenky srdce - Poklad vnitřní moudrosti

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Cítime-li se jako oběti, máme sklon stranit se druhých. Bojíme se, trpíme, hledáme někoho, kdo by nás zachránil - kdo by naše problémy vyřešil za nás. Každý z nás má však možnost žít způsobem, který nám dá sílu. Zjistíme, že jakmile se začneme spojovat s tím, co nazýváme vnitřním Já, náš život se stáva hodnotnějším. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Louise L. Hay: Myšlenky srdce - Poklad vnitřní moudrosti koupíte i tady

Specifikace Louise L. Hay: Myšlenky srdce - Poklad vnitřní moudrosti

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 116 Kč

Kniha je sbírkou meditací, duchovních cvičení a úryvků z přednášek a její jednotlivé kapitoly jsou zaměřeny na nejrůznější aspekty každodenního života. Nastal čas, abychom se vzdali starých přesvědčen ... a dál?

Produkt Louise L. Hay: Myšlenky srdce - Poklad vnitřní moudrosti

Louise L. Hay: Myšlenky srdce - Poklad vnitřní moudrosti - parametry

Název produktu: Louise L. Hay: Myšlenky srdce - Poklad vnitřní moudrosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Cítime-li se jako oběti, máme sklon stranit se druhých. Bojíme se, trpíme, hledáme někoho, kdo by nás zachránil - kdo by naše problémy vyřešil za nás. Každý z nás má však možnost žít způsobem, který nám dá sílu. Zjistíme, že jakmile se začneme spojovat s tím, co nazýváme vnitřním Já, náš život se stáva hodnotnějším. Je to nádherný pocit - vědět, že nemusíme být na nikom závislí, že naopak my sami mužeme změnit svuj život k lepšímu. Je to opravdu nádherně osvobozujúcí pocit. Publikace: Myšlenky srdce - Poklad vnitřní moudrosti - Louise L. Hay. Kniha je sbírkou meditací, duchovních cvičení a úryvků z přednášek

a její jednotlivé kapitoly jsou zaměřeny na nejrůznější aspekty

každodenního života. Nastal čas, abychom se vzdali starých

přesvědčení a návyků a stále usilovněji zdokonalovali sami sebe, a

tím přispěli k atmosféře harmonie a lásky na naší planetě. Publikace: Myšlenky srdce - Poklad vnitřní moudrosti - Louise L. Hay. Louise L. Hay. Několik posledních kusů. . Další z velmi oblíbených knih autorky světoznámého románu „Miluj svůj život“, která se nyní dočkala dotisku. „Z celého srdce se snažím vytvořit svět, v němž je bezpečné milovat - v němž můžeme být milováni a přijímáni takoví, jací jsme.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.