Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Louise L. Hay: Miluj svůj život

Knihy naučná literatura

Louise L. Hay: Miluj svůj život

Hodnocení: 6x
  • 3.83333

Dárková edice bestselleru Miluj svůj život. Luise L. Hay nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života.Dárková edice bestselleru Miluj svůj život. Luise L. Hay nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Miluj svůj život
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Louise L. Hay: Miluj svůj život koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Louise L. Hay: Miluj svůj život

  • 4

a81, 25. listopadu 2015

Mám novější vydání, které je velmi barevné a příjemné na dotek i pohled a to mě na knize spolu s pozitivitou, která přímo prodýchává stránkami, nejvíce zaujalo. Knížka se čte úplně sama a doporučuji zejména pesimistům a lidem s četnými nemocemi, aby si ji přečetli :)


Specifikace Louise L. Hay: Miluj svůj život

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 187 Kč

Klíčové poselství v této jedinečné knize je: Vydáte-li pozitivní energii při práci se svou myslí, můžete uzdravíte své tělo. Vysvětluje, že tím, jak limitujeme své myšlení a názory, vytváříme ve své mysli zárodky a příčiny nemocí. Autorka nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života. Myšlenky a slova, která vyslovíme, tvoří náš život. ... a dál?

Produkt Louise L. Hay: Miluj svůj život

Louise L. Hay: Miluj svůj život - parametry

Název produktu: Louise L. Hay: Miluj svůj život
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 187 Kč
Maximální cena: 278 Kč
Ušetríte až: 91 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.83 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.83333
Podrobný popis:

Dárková edice bestselleru Miluj svůj život. Luise L. Hay nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života.Dárková edice bestselleru Miluj svůj život. Luise L. Hay nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života. Popis Louise L.Hay, světově proslulá autorka a lektorka pro vás vytvořila dárkovou edici bestsellleru Miluj svůj život. Klíčové poselství v této jedinečné knize je: Vydáte-li pozitivní energii při práci se svou myslí, můžete uzdravit své tělo. Vysvětluje, že tím, jak limitujeme své myšlení a názory, vytváříme ve své mysli zárodky a příčiny nemoci. Louise L. Hay nás v knize Miluj svůj život vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života. Úryvek z knížky: To, co si o sobě myslíme, se pro nás stává pravdou. Věřím, že všichni, mne nevyjímaje, jsme bezvýhradně zodpovědni za všechno, k čemu v našem životě dochází, za to nejlepší i nejhorší. Každá naše myšlenka vytváří naši budoucnost. Každý z nás vytváří své zkušenosti vlastními myšlenkami a pocity. Sami vytváříme situace a pak se vysilujeme tím, že z vlastních frustrací obviňujeme druhé. Nikdo a nic - žádný člověk, žádné místo ani žádná věc - nad námi nemají moc. Tím, kdo v nás přemýšlí, jsme pouze my sami. My vytváříme své zkušenosti, svou realitu a každého v ní. Vytváříme-li klid, harmonii a rovnováhu ve vlastní mysli, setkáme se s nimi i v životě. Počet stran: 250 Rozměry: 242 x 172 mm Vazba: vázaná Autorka bestsellerů UZDRAV SVÉ TĚLO a MILUJTE SVÉ TĚLO je mezinárodně uznávaná představitelka hnutí New Age. Jejím základním poselstvím je: "Jsme-li na sobě ochotni mentálně pracovat a měnit se, můžeme si vyléčit téměř každou nemoc." Autorka se zabývá příčinami nemocí a její léčebná metoda, zdokonalená dlouhodobou praxí s pacienty, představuje souhrn konkrétních kroků, jak tyto příčiny nemocí odstranit. Její zkušenost je zároveň osobní: usilovnou mentální prací se jí podařilo vyléčit si rakovinu. Svůj život zasvětila pomoci druhým při objevování a využívání jejich potenciálu tvůrčích schopností. Učí nás odstraňovat překážky, které nám brání žít naplno a dosáhnout toho, po čem toužíme.Autor: Louise L. Hay; Jana ŽlábkováISBN: 978-80-7205-104-5Počet stran: 232Rozměry: 210,0 x 136,0 x 24,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.