LotusGrill Lime Green
LotusGrill Lime Green

LotusGrill Lime Green

87%
od 4 699 Kč
Objevte kouzlo grilování uprostřed městské zeleně. Gril LotusGrill Lime Green přináší naprostou revoluci v opékání pokrmů; nejsou potřeba žádné plynové bomby – stačí čtveřice baterií, které rozpálí uhlí. Teplotu plotny lze jednoduše regulovat, navíc díky odvodu kouře a odkapávajícího tuku nedochází v grilovaných potravinách ke vzniku žádných škodlivin. Na roštu o průměru 43,5 cm připravíte maso až pro 10 osob – a rozhodně se nemusíte bát pokuty…
Grilykrby.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
4 699 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: LotusGrill Lime Green
Výrobce: LotusGrill
Minimální cena: 4 699 Kč
Maximální cena: 4 699 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,33 bodů z 5
Hodnocení:
4.33
Umístění: Zahradní
Umístění: Stolní
Umístění: Na balkón
Požadované vlastnosti: Přenosné
Požadované vlastnosti: Bezkouřové
Typ grilu: Grily na dřevěné uhlí

Popis produktu

Objevte kouzlo grilování uprostřed městské zeleně. Gril LotusGrill Lime Green přináší naprostou revoluci v opékání pokrmů; nejsou potřeba žádné plynové bomby – stačí čtveřice baterií, které rozpálí uhlí. Teplotu plotny lze jednoduše regulovat, navíc díky odvodu kouře a odkapávajícího tuku nedochází v grilovaných potravinách ke vzniku žádných škodlivin. Na roštu o průměru 43,5 cm připravíte maso až pro 10 osob – a rozhodně se nemusíte bát pokuty za rozdělávání ohně.

Recenze

Celkové hodnocení

100
100%
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze

Zdenek pala

5 z 5
08.09.2015

  • Tento gril jsem si koupil již dvakrát. První jsem daroval a když se mi potvrdilo jak je super, koupil jsem si jej taky. velmi málo kouří = mastné nepadá na uhlí. regulace intenzity je super je tichučký již jsem giloval venku v parku i na panelákovém balkóně. dá se umývat v myčce. vnější plášť není horký = je to celkem bezpečné když máte děti chce to používat kvalitnější uhlí, roztopený je za cca 15 minut. jedna várka uhlí vystačí na jídlo pro 4 dospělé. kvalita provedení je super.
  • cena