Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Longman Test Your Listening Book and CD Pack

Knihy

Longman Test Your Listening Book and CD Pack

Hodnocení: 1x
  • 4

Celkem zde naleznete 60 poslechových cvičení - lekcí. Každá lekce zabírá jednu stránku a obsahuje jedno cvičení. Lekce jsou seskupeny do sedmi oddílů. V prvním z nich je např. 11 lekcí týkajících se zpráv a oznámení, ve druhém je 8 kapitol zaměřených na konverzace a monology, třetí obsahuje rozhovory, ve čtvrtém jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Longman Test Your Listening Book and CD Pack

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 581 Kč

Publikace: Test Your Listening Book and CD - Tricia Aspinall. Publikace: Test Your Listening Book and CD - Tricia Aspinall. ... a dál?

Produkt Longman Test Your Listening Book and CD Pack

Longman Test Your Listening Book and CD Pack - parametry

Název produktu: Longman Test Your Listening Book and CD Pack
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 581 Kč
Maximální cena: 581 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Celkem zde naleznete 60 poslechových cvičení - lekcí. Každá lekce zabírá jednu stránku a obsahuje jedno cvičení. Lekce jsou seskupeny do sedmi oddílů. V prvním z nich je např. 11 lekcí týkajících se zpráv a oznámení, ve druhém je 8 kapitol zaměřených na konverzace a monology, třetí obsahuje rozhovory, ve čtvrtém jsou příběhy a básně, v pátém formální diskuse, v šestém vzkazy a pokyny, a poslední oddíl je věnován prezentacím a proslovům. Úkoly zahrnují různě typy cvičení, jako jsou např. doplňovačky, True/False otázky, výběr z možností (multiple choice), přiřazování, doplňování údajů do tabulek, práce s obrázky apod. V mnoha lekcích navíc naleznete i poznámky ke slovní zásobě či použitým frázím. Také dostanete zajímavé tipy, které by vám měly pomoci při různých zkouškách obsahujících poslech. 60 testů zaměřených na poslech s porozuměním, vhodné jako doplňek výuky i pro samostudium ( intermediate) Test Your Listening Book and CD Pack


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.