Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Longman New Opportunities - Pre-Intermediate - Student´s Book - M. Harris

Knihy

Longman New Opportunities - Pre-Intermediate - Student´s Book - M. Harris

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice. Zkouškové strategie a dovednosti Student\'s Book - Reading Strategies, Listening Strategies, Speaking Strategies, Writing Strategies - naučí studenty vypořádat se s úkoly zaměřenými na jednotlivé jazykové dovednosti; Skills Corner v každém modulu s maturitními typy cvičení - true/false, multiple choice, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89201
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Longman New Opportunities - Pre-Intermediate - Student´s Book - M. Harris koupíte i tady

Specifikace Longman New Opportunities - Pre-Intermediate - Student´s Book - M. Harris

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 393 Kč

Based on feedback from teachers and students around the world, New opportunities now comes with exciting new features and components to make your lessons even more motivating and successful. ... a dál?

Produkt Longman New Opportunities - Pre-Intermediate - Student´s Book - M. Harris

Longman New Opportunities - Pre-Intermediate - Student´s Book - M. Harris - parametry

Název produktu: Longman New Opportunities - Pre-Intermediate - Student´s Book - M. Harris
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 393 Kč
Maximální cena: 510 Kč
Ušetríte až: 117 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice. Zkouškové strategie a dovednosti Student\'s Book - Reading Strategies, Listening Strategies, Speaking Strategies, Writing Strategies - naučí studenty vypořádat se s úkoly zaměřenými na jednotlivé jazykové dovednosti; Skills Corner v každém modulu s maturitními typy cvičení - true/false, multiple choice, matching, photo description, roleplay, short/long texts ; Review v maturitním formátu po každém druhém modulu Poslech Student\'s Book - v každém modulu jsou speciální cvičení na Listening - v rámci sekcí Skills Focus a Communications Workshops Čtení Student\'s Book - dostatek materiálů na čtení včetně cvičení zaměřených speciálně na Reading a Reading Strategies v sekci Skills Focus. Delší texty s úkoly i v sekcích Grammar Focus, Culture Focus aLiterature Focus. Kromě nácviku Reading skills slouží texty i jako prezentace gramatiky a také témat a reálií pro ústní část maturity. Jazyková kompetence Student\'s Book - Gramatika - Grammar Focus v každém modulu - studenti si sami odvodí pravidla a vyplní tabulku, kontrola podle Grammar Survey vzadu v učebnici. Prezentace gramatického jevu v kontextu a následné důkladné procvičení; Slovní zásoba - přehled klíčových slovíček k testům i cvičením plus samostatná prezentace látky zaměřené na Vocabulary s následným důkladným procvičením. Písemná práce Student\'s Book - Writing je nedílnou součástí sekce Communication Workshops, tuto dovednost rozvíjí postupně, v souladu s jazykovými funkcemi. Sekce Writing Help seznamuje s různými typy písemností včetně užitečných frází a vzorových textů. Ústní zkouška Student\'s Book - velké množství textů s reáliemi i obecnými tématy, cílené rozvíjení Speaking Skills v sekci Communication Workshops, role plays pro práci ve dvojicích. New Opportunities jsou moderní učebnice vydané přímo pro věkovou skupinu středoškoláků a zajišťují komplexní přípravu k úspěšnému složení maturity. Cvičení a úkoly jsou v maturitních formátech a jsou vhodné pro obě části nové maturitní zkoušky. České pracovní sešity v sadě s CD-ROMem pro úrovně Elementary a Pre-Intermediate.  Hodinová dotace 90-120 hodin/úroveň Language Problem Solving - sekce k maturitnímu procvičování. Moderní témata a živý jazyk podněcují komunikaci. Sekce věnovaná správnému psaní - Writing Help Can do statement na začátku každé lekce Communication Workshops - rady pro správné mluvení, psaní Culture/Literature Focus a důraz na mezipředmětové vztahy Review Moduls po každé 2. lekci Exam Zones - sekce pro maturitní přípravu (v pracovním sešitě) Skills Conner v každé lekci systematicky procvičuje některou z dovedností určených k maturitě Focus on Writing - doplňování textů Module Diary - autonomie žáků Over 150,000 teachers worldwide have made Opportunities their course of choice. Now, Opportunities has a new edition. With extra features, New Opportunities offers you the chance to take your classes even further. New Opportunities is the course of choice for teachers, like yourself, who want to give their students educa


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.