Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lois Rock, Andrew Rowland: Výpravy do světa Bible

Učebnice/Odborná literatura

Lois Rock, Andrew Rowland: Výpravy do světa Bible

Hodnocení: 1x
  • 4

V0195857 Výpravy do světa Bible vás přivedou do Kanaánu, Egypta, Asýrie, Babylónie, Persie, Řecka a Římské říše. Na cestu budete vybaveni potřebnými informacemi, obrázky a mapami, které vám pomohou poznávat svět Bible, jeho prosté obyvatele i významné osobnosti. Prožijete s nimi nejdůležitější biblické události. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Výpravy do světa Bible
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lois Rock, Andrew Rowland: Výpravy do světa Bible koupíte i tady

Specifikace Lois Rock, Andrew Rowland: Výpravy do světa Bible

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 142 Kč

Výpravy do světa Bible vás přivedou do Kanaánu, Egypta, Asýrie, Babylónie, Persie, Řecka a Římské říše. Na cestu budete vybaveni potřebnými informacemi, obrázky a mapami, které vám pomohou poznávat sv ... a dál?

Produkt Lois Rock, Andrew Rowland: Výpravy do světa Bible

Lois Rock, Andrew Rowland: Výpravy do světa Bible - parametry

Název produktu: Lois Rock, Andrew Rowland: Výpravy do světa Bible
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 210 Kč
Ušetríte až: 68 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V0195857 Výpravy do světa Bible vás přivedou do Kanaánu, Egypta, Asýrie, Babylónie, Persie, Řecka a Římské říše. Na cestu budete vybaveni potřebnými informacemi, obrázky a mapami, které vám pomohou poznávat svět Bible, jeho prosté obyvatele i významné osobnosti. Prožijete s nimi nejdůležitější biblické události. Budete procházet stepí, pouští, úrodnými poli i starověkými městy. Cestou uvidíte, jak lidé pracují na polích i v řemeslnických dílnách, jak bojují ve válkách, ale také jak uctívají Boha. Při pozdějších výpravách navštívíte i místa, kde žil a působil Ježíš. A pak už vás bude čekat jen putování s těmi, kdo se rozhodli, že se stanou jeho učedníky. Ježíš je poslal, aby se vydali hlásat jeho poselství celému světu: tak začala dobrodružná výprava křesťanů, která pokračuje až do dnešních dnů. Děti jsou pozvány na dvacet výprav, ke kterým dostávají tipy na cestu. Výpravy děti povedou na místa, kterými procházely biblické dějiny, a to jak starozákonní tak místa kudy procházel Ježíš a později Jeho učedníci.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.