Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Protetické pomůcky » Srovnání cen LOHMANN & RAUSCHER Punčochy Thrombexin steh. malé

Protetické pomůcky

LOHMANN & RAUSCHER Punčochy Thrombexin steh. malé

Hodnocení: 5x
  • 3.2

Thrombexin 18 je punčocha pro profylaxi trombózy s medicínsky správnou kompresí. Cílem komprese je vytvořit dostatečný tlak na stěnu povrchových a hlubokých žil končetin, aby nedocházelo ke stagnaci krve a usměrnil se tok krve směrem k srdci. Oproti elastickým obinadlům je tento tlak stálý a není závislý na správném ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71895
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? LOHMANN & RAUSCHER Punčochy Thrombexin steh. malé koupíte i tady

Specifikace LOHMANN & RAUSCHER Punčochy Thrombexin steh. malé

Kategorie Protetické pomůcky
Výrobce LOHMANN & RAUSCHER
Nejnižší cena 284 Kč

Punčochy antitrombotické, podélně i příčně elastické; používají se při profylaxi pre-, intra- a při postoperačních trombózách imobilních pacientů. ... a dál?

Produkt LOHMANN & RAUSCHER Punčochy Thrombexin steh. malé

LOHMANN & RAUSCHER Punčochy Thrombexin steh. malé - parametry

Název produktu: LOHMANN & RAUSCHER Punčochy Thrombexin steh. malé
Výrobce: LOHMANN & RAUSCHER
Minimální cena: 284 Kč
Maximální cena: 317 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.2 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 3.2
Podrobný popis:
  • Thrombexin 18 je punčocha pro profylaxi trombózy s medicínsky správnou kompresí. Cílem komprese je vytvořit dostatečný tlak na stěnu povrchových a hlubokých žil končetin, aby nedocházelo ke stagnaci krve a usměrnil se tok krve směrem k srdci. Oproti elastickým obinadlům je tento tlak stálý a není závislý na správném nebo špatném vázání.
  • prodyšné a příjemné vůči pokožce
• mohou se prát a sterilizovat• vyrobeny z materiálů odolných vůči olejům a mastím• nevyvolávají nežádoucí účinky• provedení s lemem je vhodné i pro chodící pacienty, bez nebezpečí srolování punčochy• jednoduše sejmutelná špice pro případy kontroly dopadů cirkulace• měřicí metr pro správné určení velikosti    Thrombexin®Antitrombotické pončochy pro imobilní i chodící pacientyTrombexin je vyráběn speciální pletací technikou, která zaručuje současně podélnou i příčnou elasticitu punčochy. Používá se při profilaxi pre-, intra- a postoperačních trombóz imobilních pacientů.Tlak 18 mm Hg nad kotníkem se postupně snižuje až na 8 mm Hg v oblasti třísel. Vysoká kvalita punčoch zajišťuje pevné a jisté držení, bez zařezávání pomocí silikonové manžety, a prodyšnost. Zesílený díl u paty s flaušovým vnitřním povrchem zabraňuje vzniku proleženin. Možnost prání a sterilizace, rezistentní vůči mastím. - v bilé barvě- podkolenní Mediven Thrombexin 18 stehenní punčocha velikost S bílá od Lohmann&Rauscher na www.GigaLekarna.cz za 296 Kč . Zdravotnické prostředky/Prostředky podpůrné a kompresní/punčochy kompresivní/stehenní/ punčochy antitrombotické, podélně i příčně elastické

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.