Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Löflerová Andrea: Povídačky - Rodinná komunikační hra

Knihy

Löflerová Andrea: Povídačky - Rodinná komunikační hra

Hodnocení: 1x
  • 4

Hra rozvíjí a posiluje vzájemné porozumění, komunikaci, přátelství a zábavu v rodině mezirodiči a dětmi, sourozenci i prarodič.Povídačky jsou snadné, rychlé, zábavné a naučné zároveň. A díky karabině,která kartičky spojuje, je lze vzít pohodlně kamkoli s sebou a hrátdoma, v autě, v čekárně u lékaře nebo v restauraci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.33

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Löflerová Andrea: Povídačky - Rodinná komunikační hra koupíte i tady

Specifikace Löflerová Andrea: Povídačky - Rodinná komunikační hra

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 183 Kč

ALBI Hra Povídačky Kids Albi 1 24 Dětská hra Povídačky Kids je vhodná pro malé od 3 let. Hra zlepšuje paměť, pozornost, vyjadřovací schopnosti a rozvíjí fantazii.   Zábavná i naučná hra Povídačky vám odkryje celkem 40 různých témat - naučných i zábavných - o kterých si mohou děti povídat spolu se svými rodiči i prarodiči. Hra je složená ze 42 kartiček zavěšených na karabině. Kartičky jsou doplněny barevnými obrázky, 320 otázkami a úkoly... ... a dál?

Produkt Löflerová Andrea: Povídačky - Rodinná komunikační hra

Löflerová Andrea: Povídačky - Rodinná komunikační hra - parametry

Název produktu: Löflerová Andrea: Povídačky - Rodinná komunikační hra
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 183 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hra rozvíjí a posiluje vzájemné porozumění, komunikaci, přátelství a zábavu v rodině mezirodiči a dětmi, sourozenci i prarodič.Povídačky jsou snadné, rychlé, zábavné a naučné zároveň. A díky karabině,která kartičky spojuje, je lze vzít pohodlně kamkoli s sebou a hrátdoma, v autě, v čekárně u lékaře nebo v restauraci než vám přinesou jídlo.Děti smysluplně zabavíte a ještě se vzájemně více poznáte.Na 50 kartičkách doplěných barevnými obrázky najdete 400 otázeka úkolů rozdělených do 4 částí, které rozvíjí osobnost dítěte- vzájemné povídání, pozorování detailů, zpívání veselýchpísniček a vyprávění příběhů dle vlastní fantazie.Povídačky odkrývájí 50 různých témat, z reálného života, o kterých simůžete s dětmi povídat a vzájemně se ještě více poznávat.Děti se naučí zareagovat na situace, se kterými se mohou setkata rodiče či prarodiče poodhalí své zkušenosti i zážitky z dětství.Otázky ve hře jsou s nadšením vymyšlené originály, které jsoukonzultovány s dětskou psycholožkou a speciální pedagožkoupaní Valentovou , otestovány řadou klinických logopedůa vyzkoušeny přímo s dětmi v mateřské škole na Praze 5.S Povídačkami si můžete snadno otestovat svou paměťi pozorovací talent, jak si umíte všímáte detailů, barev, tvarů, počtů i emocí.Zlepšíte nejen vyjadřovací schopnosti a slovní zásobu svých dětí, ale rozvinetei jejich i svoji fantazii při vymýšlení a vyprávění vlasltních příběhů. Příběhy mají obsahovat 3 předem stanovaná slova.Děti si zlepší přednes před ostatními a zapátrají v paměti po písničkách, které znají ze školky i z domova a s plným nasazením vám předvedou, jak je umí zazpívat např. píseň o psovi nebo se slovem smutno. A pokud si nevzpomenou, nevadí, poradíte jim, nebo se podíváte na nápověduHra obsahuje: 50 originálních barevných ilustrací od ilustrátorů manželů Walterových400 úkolů a otázek ve 4 oblastech – povídání, dívání, zpívání a vyprávění2 karty s pravidly hry a doplňujícími informacemiKruhovou karabinu, která spojuje kartičky52 kartiček je spojených kruhovou kovovou karabinou, pro snadné přenášení a možnost vzít hru kamkoli s sebou a připevnit např. na tašku či batoh. Kartičky jsou zalaminované, takže nevadí, když si je umažete nebo trochu postříkáte vodou, můžete je setřít hadříkem a hrajete dál.Pravidla hryCíl hry: Cílem hry není vítězství, ale lepší porozumění, vzájemné povídání,zábava, zpívání a vyprávění vlastních příběhů. Hru hraje min. 1 dospělý a 1 dítě nejlépe ve věku 3–7 let.Začíná nejmladší hráč, který odpovídá na první otázku v části „Povídej“. Dospělý mu otázku přečte a pro představu se dítě podívá na obrázek po pravé straně. Potom odpovídá dospělý na svoji otázku na stejné kartě. Pokud hru hraje více děti, odpovídají nejdříve všechny děti a potom dospělý.Potom všichni pokračují k další části hry nazvanou „Dívej se“. Dítě i dospělý si prohlížejí 10 s pozorně obrázek po pravé straně (dospělý v duchu počítá do deseti), potom si dítě vybere číslo od 1 do 5 a odpovídá na vybranou otázku. Dospělý by měl odpovědět správně na všech


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.