Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Löflerová Andrea: Povídačky Junior - Rodinná komunikační hra

Knihy naučná literatura

Löflerová Andrea: Povídačky Junior - Rodinná komunikační hra

Hodnocení: 1x
  • 4

Na 40 kartičkách doplěných barevnými obrázky najdete 360 otázeka úkolů rozdělených do 5 různých oblastí - vzájemné povídání, pozorovánídetailů, poznávání světa kolem nás, zábavné soutěženía vyprávění příběhů dle vlastní fantazie.Povídačky odkrývájí 40 různých témat, z reálného života, o kterých simůžete s dětmi ve ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Löflerová Andrea: Povídačky Junior - Rodinná komunikační hra koupíte i tady

Specifikace Löflerová Andrea: Povídačky Junior - Rodinná komunikační hra

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 214 Kč

Povídačky Junior jsou hra pro děti od 7 let. Komunikační hra odkrývá 40 různých naučných i zábavných témat, o kterých si s dětmi mohou povídat nejen rodiče a prarodiče, ale i pedagogové a psychologové. Zároveň sami dospělí mohou svým dětem poodhalit své zkušenosti a zážitky z dětství. Dětská hra Povídačky Junior obsahuje 44 kartiček na karabině, které jsou tematicky doplněny barevnými obrázky, 360 otázkami a úkoly rozdělenými do 5 oblastí - přátelské rodinné povídání, pozorování detailů a maličkostí na » ... a dál?

Produkt Löflerová Andrea: Povídačky Junior - Rodinná komunikační hra

Löflerová Andrea: Povídačky Junior - Rodinná komunikační hra - parametry

Název produktu: Löflerová Andrea: Povídačky Junior - Rodinná komunikační hra
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 214 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na 40 kartičkách doplěných barevnými obrázky najdete 360 otázeka úkolů rozdělených do 5 různých oblastí - vzájemné povídání, pozorovánídetailů, poznávání světa kolem nás, zábavné soutěženía vyprávění příběhů dle vlastní fantazie.Povídačky odkrývájí 40 různých témat, z reálného života, o kterých simůžete s dětmi ve věku 7-11 let povídat a vzájemněse ještě více poznávat. Děti se naučí zareagovat na situace,se kterými se mohou setkat a rodiče či prarodiče poodhalísvé zkušenosti i zážitky z dětství.Otázky ve hře jsou konzultovány s dětskou psycholožkou a speciální pedagožkoupaní Valentovou.S Povídačkami si můžete snadno otestovat svou paměťi pozorovací talent i užít zábavu při soutěžení.Zlepšíte nejen vyjadřovací schopnosti a slovní zásobu svých dětí, ale rozvinetei jejich a svoji fantazii při vymýšlení a vyprávění vlasltních příběhů.Děti si zlepší také znalosti ze světa kolem nás z různých oblastí přírodovědy, vlastivědy apod. a pokud si nevzpomenou, nevadí, poradíme vám formou nápovědy.A pokud se rádi bavíte a soutěžíte, zkuste se vsadit, kdo bude lepší v soutěžení.Hra obsahuje: 50 originálních barevných ilustrací od ilustrátorů manželů Walterových400 úkolů a otázek ve 4 oblastech – povídání, dívání, zpívání a vyprávění2 karty s pravidly hry a doplňujícími informacemiKruhovou karabinu, která spojuje kartičky52 kartiček je spojených kruhovou kovovou karabinou, pro snadné přenášení a možnost vzít hru kamkoli s sebou a připevnit např. na tašku či batoh. Kartičky jsou zalaminované, takže nevadí, když si je umažete nebo trochu postříkáte vodou, můžete je setřít hadříkem a hrajete dál.Pravidla hryCíl hry: Cílem hry není vítězství, ale lepší porozumění, vzájemné povídání,zábava, zpívání a vyprávění vlastních příběhů. Hru hraje min. 1 dospělý a 1 dítě nejlépe ve věku 7–11 let.Začíná nejmladší hráč, který odpovídá na první otázku v části „Povídej“. Dospělý mu otázku přečte a pro představu se dítě podívá na obrázek po pravé straně. Potom odpovídá dospělý na svoji otázku na stejné kartě. Pokud hru hraje více děti, odpovídají nejdříve všechny děti a potom dospělý.Potom všichni pokračují k další části hry nazvanou „Dívej se“. Dítě i dospělý si prohlížejí 10 s pozorně obrázek po pravé straně (dospělý v duchu počítá do deseti), potom si dítě vybere číslo od 1 do 5 a odpovídá na vybranou otázku. Dospělý by měl odpovědět správně na všech 5 otázek.Další část hry je nazvaná střídavě „Zpívej“ nebo „Vyprávěj“. V části „Zpívej“ vymýšlí nejprve dítě píseň, která má v textu dané slovo, které dospělý dítěti přečte. Pokud dítě neví, zkouší vymyslet píseň dospělý. Pro případ nouze je zde nápověda písně, která je uvedena na stejné kartě dole obráceně. V části „Vyprávěj“ se snaží nejprve dítě dle své fantazie vymyslet krátký příběh, který bude obsahovat 3 předem stanovená slova. Potom zkusí příběh vymyslet se stejnými třemi slovy i dospělý, ale příběh musí být ještě více rozvinutý, napínavý a poutavý.Hra se hraje tak dlouho, dokud vás bude bavit. Může to být 10min. i 2hod.Rozm


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.