Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ljuba Mrověcová: Čeština pro Rusy

Učebnice/Odborná literatura

Ljuba Mrověcová: Čeština pro Rusy

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice je určena cizincům z Ruska, Ukrajiny, Běloruska a dalších států SNS, kteří přijíždějí do České republiky ? chtějí si osvojit v krátké době češtinu pro základní komunikaci s Čechy v běžných každodenních situacích, zvládnout základy české gramatiky a získat povědomí o sociokulturních zvláštnostech života v ČR, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Čeština pro Rusy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ljuba Mrověcová: Čeština pro Rusy koupíte i tady

Specifikace Ljuba Mrověcová: Čeština pro Rusy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 313 Kč

Učebnice je určena cizincům z Ruska, Ukrajiny, Běloruska a dalších států SNS, kteří přijíždějí do České republiky ? chtějí si osvojit v krátké době češtinu pro základní komunikaci s Čechy v běžných k ... a dál?

Produkt Ljuba Mrověcová: Čeština pro Rusy

Ljuba Mrověcová: Čeština pro Rusy - parametry

Název produktu: Ljuba Mrověcová: Čeština pro Rusy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 313 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 136 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice je určena cizincům z Ruska, Ukrajiny, Běloruska a dalších států SNS, kteří přijíždějí do České republiky ? chtějí si osvojit v krátké době češtinu pro základní komunikaci s Čechy v běžných každodenních situacích, zvládnout základy české gramatiky a získat povědomí o sociokulturních zvláštnostech života v ČR, které jsou důležité pro počáteční adaptaci v českém prostředí. Учебник "Чешский язык для русскоговорящих" ("Čeština pro rusky mluvící") предназначен для русских, украинцев, белорусов, эстонцев, литовцев, латвийцев и жителей других стран СНГ. Пособие рассчитано на широкий круг лиц, желающих в течение довольно короткого времени овладеть основами чешского языка и грамматики, а также получить необходимые для адаптации знания о социально-культурной жизни в Чешской Республикe. Книга предназначена как для занятий с преподавателем, так и для самостоятельного изучения языка. Данный учебник поможет вам овладеть чешским языком на уровне пользователя А2 в соответствии с Европейскими референционными рамками для иностранных языков. Каждый урок книги имеет четкую структуру и содержит: слова, словосочетания и фразы, диалоги, основанные на реальных жизненных ситуациях, грамматические пояснения, тексты и задания для работы с ними, упражнения. В первом уроке найдете указания и упражнения по чешскому произношению, ударению и другим особенностям чешской фонетики. В конце учебника находятся: ключ к заданиям для самоконтроля, чешско-русский и русско-чешский словари, обзор грамматики в таблицах, дополнительные упражнения. Прилагаемый диск содержит фонетические упражнения, слова, фразы, диалоги и тексты для аудирования , которые помогут вам лучше усвоить материал учебника.   Češskij jazyk dlja ruskogovorjaščich. Učební materiál Čeština pro rusky mluvící cizince I je určen cizincům z Ruska, Ukrajiny, Běloruska a dalších států SNS, kteří přijíždějí do České republiky (ČR) a chtějí si osvojit v krátké době češtinu pro základní komunikaci s Čechy v běžných každodenních situacích, zvládnout základy české gramatiky a získat povědomí o sociokulturních zvláštnostech života v ČR, které jsou důležité pro počáteční adaptaci v českém prostředí. Kniha obsahuje 10 lekcí. Lekce jsou tematicky uspořádány tak, aby reflektovaly reálné situace, v nichž se ocitá cizinec na počátku svého pobytu v cizí zemi. Vzhledem k předpokládaným nízkým znalostem jazyka cílové skupiny, tedy začátečníků, jde o učebnici z větší části dvojjazyčnou. Každá lekce s výjimkou první předkládá jazykový materiál potřebný k řešení dílčích situací souvisejících s tématem lekce. Klíč ke složitějším cvičením, česko-ruský a rusko-český slovník uzavírají celou knihu. Doprovodným materiálem knihy je CD s fonetickými cvičeními, frazeologizmy, dialogy a poslechovými texty.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.