Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Liz Coley: Návrat z temnoty

Knihy pro děti a mládež

Liz Coley: Návrat z temnoty

Hodnocení: 6x
  • 4

Zmizela. Bylo jí sotva třináct. Ztratila se svým přátelům, rodině a celému světu. Pak se nečekaně vrátila, ale něco chybělo. Kus jí samé. Když se šestnáctiletá Angie Chapmanová po třech letech od svého záhadného zmizení vrací domů, trpí ztrátou paměti. Z kritického období si nepamatuje nic. Jako by její vzpomínky někdo vymazal. Aby získala zpět svůj život, musí poskládat svůj pravdivý příběh a zjistit, co přesně prožila. Tajemství rozluští kniha Návrat z temnoty, kterou napsala Liz Coley. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.78839

Jaké má kniha
Návrat z temnoty
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Liz Coley: Návrat z temnoty

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 246 Kč

Mala trinásť rokov, keď sa stratila. Zmizla svojej rodine, priateľom, svetu. Keď sa náhle znovu objavila, zistila, že jej chýba obrovský kus seba samej. Šestnásťročná Angie Chapmanová sa po troch rokoch od svojho záhadného zmiznutia vracia domov. Z toho obdobia si nič nepamätá, akoby jej niekto vymazal všetky spomienky. Musí si poskladať príbeh o všetkých hrôzach, ktoré prežila, aby získala naspäť svoj život. ... a dál?

Produkt Liz Coley: Návrat z temnoty

Liz Coley: Návrat z temnoty - parametry

Název produktu: Liz Coley: Návrat z temnoty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 246 Kč
Maximální cena: 246 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fascinujúci príbeh o krehkosti ľudskej mysle a uzdravujúcej sile odvahy, nádeje a lásky. Mala trinásť rokov, keď sa stratila. Zmizla svojej rodine, priateľom, svetu. Keď sa náhle znovu objavila, zistila, že jej chýba obrovský kus seba samej. Šestnásťročná Angie Chapmanová sa po troch rokoch od svojho záhadného zmiznutia vracia domov. Z toho obdobia si nič nepamätá, akoby jej niekto vymazal všetky spomienky. Musí si poskladať príbeh o všetkých hrôzach, ktoré prežila, aby získala naspäť svoj život. Návrat z temnoty - Liz Coley od authora Liz Coley a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Bylo jí třináct, když se ztratila. Zmizela své rodině, přátelům, světu. Když se zčistajasna objevila, zjistila, že jí chybí velký kus sebe samé. Šestnáctiletá Angie Chapmanová se po třech letech od svého záhadného zmizení vrací domů. Z toho období si nic nepamatuje, jako by jí někdo vymazal všechny vzpomínky. Musí si poskládat příběh o všech hrůzách, které prožila, aby získala nazpět svůj život. Liz Coleyová napsala znepokojivý, avšak fascinující psychologický příběh o křehkosti lidské mysli, o léčivé síle odvahy, naděje a lásky.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.