Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Liz Carlyle: Prostopášník

Próza - beletrie

Liz Carlyle: Prostopášník

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Liz Carlyle, Prostopášník je romantický příběh od Liz Carlyle , která čtenáře zavede do urozené společnosti aristokratů, kteří se ve skrytu před zraky obyčejných lidí baví ve svých klubech, hrají karty, pijí koňak a často z nudy zamíchají osudy lidí ve svém okolí tak, že by se to nikomu ani nezdálo. Na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Prostopášník
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Liz Carlyle: Prostopášník koupíte i tady

Specifikace Liz Carlyle: Prostopášník

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 167 Kč

Kieran, baron Rothewell, se vyhýbal pozlátku společenské smetánky. Preferoval nebezpečné kratochvíle ve společnosti kurtizán. Minulost mu přinesla jenom utrpení, proto se o nic a o nikoho nezajímá. Jak by ale mohl odolat sázce, kterou mu navrhl prostopášný hrabě de Valigny? V ruce nyní svírá karty, se kterými bude hrát o jeho nádhernou dceru. Opuštěná svým urozeným otcem, který se rozhodl, že ji využije, uvěří Mademoiselle Camilla Marchandová nechvalně proslulému baronu Rothewellovi. I ona si vsadí ? na svůj » ... a dál?

Produkt Liz Carlyle: Prostopášník

Liz Carlyle: Prostopášník - parametry

Název produktu: Liz Carlyle: Prostopášník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 167 Kč
Maximální cena: 270 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Liz Carlyle, Prostopášník je romantický příběh od Liz Carlyle , která čtenáře zavede do urozené společnosti aristokratů, kteří se ve skrytu před zraky obyčejných lidí baví ve svých klubech, hrají karty, pijí koňak a často z nudy zamíchají osudy lidí ve svém okolí tak, že by se to nikomu ani nezdálo. Na počátku příběhu Prostopášník je sázka. Tu navrhl zkažený hrabě de Valigny baronu z Rothewellu. Případnou výhrou pro vítěze i předmětem sázky se stala dcera prvního z jmenovaných pánů. Baron Kieran de Rothwell je pravý prostopášník , který se vyhýbá pozlátku vysoké společnosti a raději tráví svůj čas ve veřejných domech ve společnosti krásných kurtizán. Ničeho se nebojí a každé nebezpečí je pro něj výzvou. Nenechá se spoutat city a rozhodně nikdy nebude pod nadvládou nějaké ženy. Minulost, kterou byl nucen prožít, mu přinesla jen bolest a utrpení. Proto nemá zájem o lidi ze své společenské kasty a necítí soucit a lítost s ostatními. Jak by mohl odolat sázce o krásnou dívku, která se mu nabízí? Camilla Marchandová, ponechaná napospas osudu, který ji uchystal její urozený otec, uvěří prostopášníkovi . Baron Rothwell ji tak má ve svých rukou díky důvěře, kterou mu věnovala. I ona tak sází ve hře osudu a jejím vkladem je celý její život. Temná touha proudí Kieranovi v žilách a čím dál víc po Camille touží. Chce ji mít, chce ji vlastnit. Srdce však hraje svou vlastní hru. Kdo vyhraje hlavní cenu v této sázce? Druh sortimentu : Kniha, Prostopášník, Jazyk : Čeština, Počet stran : 320 Prostopášník - Liz Carlyle. Kieran, baron Rothewell, se vyhýbal pozlátku společenské smetánky. Preferoval nebezpečné kratochvíle ve společnosti kurtizán. Minulost mu přinesla jenom utrpení, proto se o nic a o nikoho nezajímá. Jak by ale mohl odolat sázce, kterou mu navrhl prostopášný hrabě de Valigny? V ruce nyní svírá karty, se kterými bude hrát o jeho nádhernou dceru. Opuštěná svým urozeným otcem, který se rozhodl, že ji využije, uvěří Mademoiselle Camilla Marchandová nechvalně proslulému baronu Rothewellovi. I ona si vsadí na svůj život. Rothewell má však v ruce další kartu, kterou může použít. Temná touha proudící v jeho žilách volá po tom, aby ji mohl vlastnit. Srdce však hraje svoji vlastní hru ? a vítěz bere vše! Prostopášník - Liz Carlyle od nakladatelství v kategorii Beletrie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.