Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen LivoReactine 10 mg 7 tablet

Léky

LivoReactine 10 mg 7 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE LIVOREACTINE 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek LivoReactine 10 mg musíte užívat pečlivě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88839
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? LivoReactine 10 mg 7 tablet koupíte i tady

Specifikace LivoReactine 10 mg 7 tablet

Kategorie Léky
Výrobce JANSSEN
Nejnižší cena 32 Kč

Léčivý přípravek LivoReactine účinně tlumí projevy alergie – zmírňuje nosní a oční projevy sezónní i celoroční alergické rýmy, pomáhá odstraňovat nepříjemné pocity při kopřivce. Přípravek LivoReactine je vhodný pro dospělé a děti od 6 let. ... a dál?

Produkt LivoReactine 10 mg 7 tablet

LivoReactine 10 mg 7 tablet - parametry

Název produktu: LivoReactine 10 mg 7 tablet
Výrobce: JANSSEN
Minimální cena: 32 Kč
Maximální cena: 78 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE LIVOREACTINE 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek LivoReactine 10 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informa LivoReactine 10 mg je přípravek proti alergiím. LivoReactine 10 mg se u dospělých a u dětí od 6 let používá ke - zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, - zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikárie). Farmakoterapeutická skupina: Antihistaminika pro systémovou aplikaci. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Léčivý přípravek LivoReactine účinně tlumí projevy alergie – zmírňuje nosní a oční projevy sezónní i celoroční alergické rýmy, pomáhá odstraňovat nepříjemné pocity při kopřivce. Přípravek LivoReactine je vhodný pro dospělé a děti od 6 let. LivoReactine 10mg 7 tablet od Johnson & Johnson na www.GigaLekarna.cz za 71 Kč . LivoReactine 10mg por.tbl.flm. 7x10mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.