Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen LivoReactine 10 mg 21 Tablet

Léky

LivoReactine 10 mg 21 Tablet cena od 0 Kč

LivoReactine 10 mg 21 Tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE LIVOREACTINE 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek LivoReactine 10 mg musíte užívat pečlivě ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

LivoReactine 10 mg 21 Tablet - parametry

Název produktu: LivoReactine 10 mg 21 Tablet
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE LIVOREACTINE 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek LivoReactine 10 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informa Léčivý přípravek LivoReactine účinně tlumí projevy alergie – zmírňuje nosní a oční projevy sezónní i celoroční alergické rýmy, pomáhá odstraňovat nepříjemné pocity při kopřivce. Přípravek LivoReactine je vhodný pro dospělé a děti od 6 let. Celková úleva od příznaků alergie po celý den. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje cetirizin. Farmakoterapeutická skupina: Antihistaminika pro systémovou aplikaci. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Přípravek se užívá pro léčbu celoroční alergické rýmy, sezónní alergické rýmy a alergického zánětu spojivek, svědění a kopřivky. Čtěte podrobně příbalový leták. LivoReactine 10mg 21 tablet na www.GigaLekarna.cz za 135 Kč . LivoReactine 10mg por.tbl.flm. 21x10mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.