Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen LivoReactine 10 mg 21 Tablet

Léky

LivoReactine 10 mg 21 Tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE LIVOREACTINE 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek LivoReactine 10 mg musíte užívat pečlivě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.48

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace LivoReactine 10 mg 21 Tablet

Kategorie Léky
Výrobce JOHNSON&JOHNSON
Nejnižší cena 149 Kč

LivoReactine 10 mg je přípravek používaný k léčbě alergie. Zmírňuje nosní a oční příznaky sezónní a celoroční alergické rýmy a pomáhá zmírnit příznaky chronické kopřivky nejasného původu. Přípravek LivoReactine 10 mg potahované tablety je určen pro dospělé a děti od 6 let. Jak se přípravek LivoReactine 10 mg potahované tablety užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 tabletu 1x denně. Děti ve věku 6-12 let užívají 2x denně ½ tablety. Pacientům s poruchou funkce ledvin se doporučuje užívat ½ tablety 1x » ... a dál?

Produkt LivoReactine 10 mg 21 Tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


LivoReactine 10 mg 21 Tablet - parametry

Název produktu: LivoReactine 10 mg 21 Tablet
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE LIVOREACTINE 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek LivoReactine 10 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informa Léčivý přípravek LivoReactine účinně tlumí projevy alergie – zmírňuje nosní a oční projevy sezónní i celoroční alergické rýmy, pomáhá odstraňovat nepříjemné pocity při kopřivce. Přípravek LivoReactine je vhodný pro dospělé a děti od 6 let. Celková úleva od příznaků alergie po celý den. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje cetirizin. Farmakoterapeutická skupina: Antihistaminika pro systémovou aplikaci. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Přípravek se užívá pro léčbu celoroční alergické rýmy, sezónní alergické rýmy a alergického zánětu spojivek, svědění a kopřivky. Čtěte podrobně příbalový leták. LivoReactine 10mg 21 tablet na www.GigaLekarna.cz za 135 Kč . LivoReactine 10mg por.tbl.flm. 21x10mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.