Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Lisa Renee Jones: V tvojí kůži

Próza - beletrie

Lisa Renee Jones: V tvojí kůži

Hodnocení: 1x
  • 4

Čím více se do deníku noří, tím více také propadá příběhu bouřlivé milostné aféry, plné divokého a drsného sexu, až už pomalu nedokáže myslet na nic jiného. Když ale deníkové záznamy zničehonic končí, Sára se rozhodne vypátrat, co se s Rebbecou stalo. Stopy jí zavedou do galerie moderního umění, kde se seznamuje s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8916
skladem

Jaké má kniha
V tvojí kůži
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lisa Renee Jones: V tvojí kůži

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 239 Kč

Mladé učitelce Sáře se náhodou dostane do rukou deník jakési Rebeccy, v němž objeví lechtivé dopisy, které si majitelka deníku vyměňovala s neznámým mužem. Sára neodolá pokušení a rozhodne se číst dále… ... a dál?

Produkt Lisa Renee Jones: V tvojí kůži

Lisa Renee Jones: V tvojí kůži - parametry

Název produktu: Lisa Renee Jones: V tvojí kůži
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čím více se do deníku noří, tím více také propadá příběhu bouřlivé milostné aféry, plné divokého a drsného sexu, až už pomalu nedokáže myslet na nic jiného. Když ale deníkové záznamy zničehonic končí, Sára se rozhodne vypátrat, co se s Rebbecou stalo. Stopy jí zavedou do galerie moderního umění, kde se seznamuje s dvě přitažlivými muži. Který z nich byl milencem Rebeccy? Sára se ale sama ocitá ve víru odvážných, ale i nebezpečných vášnivých zážitků a čím dál více ochutnává ze zakázaného ovoce. Co se ale stane, pokud se jí nepodaří vymanit z role poslušné otrokyně? Vzrušující a provokativní příběh, ze kterého se vám rozbuší srdce. Ukázka z textu Okolo zápěstí se mi jakýmsi záhadným způsobem omotala hedvábná smyčka, která připoutala mé paže  k rámu postele. V tu chvíli by mě nenapadlo, že tohle by sám asi nezvládl. Pak si na mě klekl, nemohl však hýbat s mými pažemi. Ale mohl si hrát s mým tělem, s mou myslí. Byla jsem jeho ochotná oběť.  Zvedl ze mě své těžké tělo a já jemně zaúpěla, neboť jsem se ho nemohla dotknout. Pak znovu ticho. A šustění látky. Jiné, podivné zvuky. Uplynuly dlouhé vteřiny. Pamatuju si, jak mi z toho všeho naskočila husí kůže. Ten pocit hrůzy, který mi zavládl v břiše.  A pak přišla chvíle, o které vím, že si ji budu pamatovat až do smrti. Ten okamžik, kdy se ocel ostří dotkla mých rtů. Okamžik, o němž mi došlo, že se v něm bolest promění v rozkoš. Ona chvíle, kdy čepel putovala po mé kůži a dokazovala, že on svým slovům hodlá učinit zadost. A tehdy jsem si uvědomila, že jsem se mýlila… Mladé učitelce Saře se náhodou dostane do rukou deník jakési Rebeky, plný popisů divokého a drsného sexu s neznámým mužem. Sára neodolá pokušení a rozhodne se číst dále. Čím více se do deníku noří, tím více propadá příběhu bouřlivé milostné aféry, v němž stupňující se vášeň provází vzrůstající pochybnosti autorky a posléze i její nefalšovaný strach. Když deníkové záznamy zničehonic končí, rozhodne se Sara, již úplně pohlcená vzrušujícím, ale také znepokojivým vyprávěním, vypátrat, co se s Rebekou stalo. Stopy jí zavedou do galerie moderního umění, kde se seznamuje s dvěma přitažlivými muži – Markem, dominantním majitelem galerie, který neopomene využít každé příležitosti, aby dal svému okolí najevo, kdo je tady pánem, a slavným a svérázným malířem Chrisem. Byl jeden z nich milencem Rebeky? Sara se sama ocitá ve víru odvážných vzrušujících zážitků a čím dál více ochutnává ze zakázaného ovoce, ačkoliv si uvědomuje, že svět, ve kterém se ocitla, je zvrácený. A také velmi nebezpečný.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.